Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Bleona: Njerezit nuk jane normal prej Fri 15 Jul 2011, 16:50

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
[You must be registered and logged in to see this link.]
Bleona Qereti, e cila këto ditë ka marrë kritika dhe ofendime pasi gjatë një interviste te dhënë para disa ditësh në një stacion mode në Amerikë, kishte refuzuar të thotë faleminderit në shqip, ka reaguar në Twitter-in e saj personal duke thënë se “njerëzit nuk janë normal”.

“[Njerëzit që reaguan] nuk janë normal. Do të dal me flamur shqiptar në skenë, në mundësinë e parë që do të kem”, ka shkruar Bleona në rrjetin social.

Këngëtarja nga Shqipëria, e cila qe një kohë të gjatë është duke qëndruar në Amerikë duke bashkëpunuar me njërin ndër producentët më famshëm atje, Timberland, së shpejti pritet të publikojë edhe këngën e saj më të re në gjuhën angleze.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2 Re: Bleona: Njerezit nuk jane normal prej Fri 15 Feb 2013, 10:42

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
tpakten e pranove qe vet je kafsh


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons