Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Bleona Kopjon Ciljeten prej Sat 11 Feb 2012, 07:23

Vizitor

avatar
Vizitor

Ashtu si Cili pak dite me pare, edhe Bleona i ka dal ne krah kryeministrit Berisha me nismen per hartimin e nje projektligji kunder medias roze, me synim ruajtjen e jetes private te personazheve publike.
Megjithese me nje eksperience te gjate jete ne Amerike ku sigurisht ka pare se ç’bejne gazetaret roze per personazhet e showbizit, ajo duket se nuk i ka pertypur mire shkrimet qe jane shkruajtur per te.
Dhe si kavajse nuk ka se si te shprehet ndryshe per kryeministrin Berisha: “Une mendoj qe kryeministri Berisha ka shume te drejte! Ai eshte nje njeri me nje vizion te pakrahasueshem me asnje tjeter. Une kam qene gjithmone e dashuruar me te qe kur kam qene femije e kendoja ne koncertet e ’96. Kjo dashuri midis meje dhe kryeministrit sa vjen dhe behet me e forte e solidarizohet me shume ne çdo fjalim apo mbledhje qeverie, takim ose koncert. I adore and I love Sali Berisha!”. (Marre nga albobserver.com)

2 Re: Bleona Kopjon Ciljeten prej Sun 10 Feb 2013, 04:26

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
ska pun tjera kjo e ka e guxim e qun veten div.....ndoshta div kukullash se div tjeter sesht


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons