Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Bleona flet shqip! prej Sun 23 Oct 2011, 15:44

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Ka provuar ta lajë vetenBleona Qerreti. Pas skandalitkur nuk foli shqip fjalën “Faleminderit” që iu kërkuanga një prezantues amerikan, Bleona shkon tek i njëjti për t’u korrigjuar.
“Përshendetje, po shikoni Fashion News Live. Përshendetje nga unë Bleona. Shqipëri, të dua”, thotë ajo në fillim të videos. E më pasnë tepihun e kuq të sfilatës për Pranverë/Verë 2012 në Los Angeles, Bleona bashkëbisedon në anglisht eshqip me Roco Leo Gagliotin e FNL.
Atij i bëhet qejfi që është bërë i famshëm në Shqipëri dhe e lut Bleonën t’ia mësojë disa fjalë shqip. Këngëtarja që dëshpërimisht po kërkon famë ndërkombëtare sillet sërishçuditshëm, kurse prezantuesi që i thotë vazhdimisht se ështëshumë seksi njëherë e fton të shkojnë të bëjnë bebe të vogla shqiptare bashkë e në fund “e rrëmben” krejt.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2 Re: Bleona flet shqip! prej Mon 11 Feb 2013, 15:15

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
pse esht gjuh e re kjo per te?*** ke la nam pfffff


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons