Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Janë dy nga femrat që bënë emër dhe epokë të paktën në muzikën dhe skenën shqiptare, por tentuan që të dyja në Evropë dhe Amerikë të bënin pak famë.
Këto janë Adelina Ismaili dhe Bleona Qereti. E para u rikthye këtë verë me një këngë ritmike që po dëgjohet shumë, ndërsa e dyta rikthehet këto ditë në një turne super të reklamuar në medien e Shqipërisë, për të kënduar në vendlindjen e saj.
Bleona kishte vite që e përmendte Timbalandin, por ajo që u pa ishte vetëm kalimi i saj në tapet të kuq, e asgjë më shumë, ndërsa Adelina tentoi që kënga e saj në gjuhën angleze të depërtonte edhe në mediet e huaja, por asgjë nuk u vërtetua.
Një këshillë, vajza qëndroni me këmbë në tokë dhe këndoni për shqiptarët, sepse muzika botërore ka rregulla të forta./Maksim Gjokaj/Kosova Sot/


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
te dyja injorante janeeee


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons