Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Bleona ankohet për burrin e saj prej Fri 13 Jan 2012, 15:07

Vizitor

avatar
Vizitor
Bleona Qereti, ka një shqetësim që e shpreh. Ajo thotë se sikur bashkëshorti i saj, Ganiu, t’ia kushtojë asaj vetëm 50 për qind të vëmendjes sa ia kushton makinës së tij, kjo do të ishte mrekulli për të.
Si duket, Ganiu merret shumë me makinën e tij, duke harruar të merret me bashkëshorten bukuroshe. Dhe, këtu Bleona, si grua e bukur që është, ka të drejtë, do vëmendje, e ne ia urojmë ta marrë gjatë këtij viti. Kosova Sot

2 Re: Bleona ankohet për burrin e saj prej Mon 11 Feb 2013, 05:09

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
ca te tbejm mos ta dham ne ti je mir mi se ka gra jo me larg se dje ne news 24 tek emisioni me zmr thapur burri huj qe kishte ca grun e vet me thik nsy o zot jam tmerrru ashtu burri don ti e ta shohesh ateher


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons