Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Bleona Qereti pozon ”lakuriq” prej Sun 29 Jan 2012, 14:37

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Bleona Qereti përfshihet edhe me një skandal vesh fustan të tejdukshem ku nuk lënë ven të fshet në trupin e saj i mungojn edhe të brendshmet…
Bleona së fundi është përfshirë në një sondazh të US Weekly ku ka bërë renditjen e yjeve me look-në më të keq për vitin që po lëmë pas, ku përfshihen personazhe të njohura si këngëtarja Katy Perry, aktorja Vanessa Hudgens e shumë të tjerë.
Ndër më të veshurat më keq i është shtuar dhe këngëtarja shqiptare Bleona Qereti.
Sigurisht që nuk ka bërë pjesë në listën kryesore, ama është futur në listën e më të veshurave më keq gjatë ndarjes së cmimeve Grammy Awards./graviteti/


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2 Re: Bleona Qereti pozon ”lakuriq” prej Sun 10 Feb 2013, 05:03

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
ato qe e kan bo at foto jan tmerrru


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons