Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Një raport i cuditshem i Ministrisë së Punëve të Jashtme, i para pak diteve thote se kryeministri Medvedev, i cili do të marrë pjesë në Forumin Ekonomik Botëror të kësaj jave, zyrtarisht deklaroi se Rusia ka paralajmëruar tashmë presidentin Obama se "është koha" për botën që ajo të di te vërtetën rreth alieneve, dhe në qoftë se Shtetet e Bashkuara nuk do të marrin pjesë në këtë takim, Kremlini do ta bëjë atë vetëm.Forumi Ekonomik Botëror (Forum) zvicerane është një organizatë jo-fitimprurëse ,me baze në Cologny, Gjenevë dhe e mban vehten si një organizatë te pavarur ndërkombëtare,e angazhuar për përmirësimin e gjendjes ekonomike e plolitike të botës, duke përfshirë biznese, udhëheqës politikë, akademikë dhe sipërmarrës te shoqërisë në formë të programeve globale për industrinë.

Medvedev uroi hapjen e forumit për këtë vit që do të zgjasë për pesë ditë dhe tashmë ka filluar nga 23 janari, në të cilën nuk do të jenë më shumë se 50 krerë të qeverive duke përfshirë Angela Merkel,e Gjermanisë dhe David Cameron i Britanisë.

Ajo qe duhet të theksohet se këtë vit në forum, në sintezen vitit 2013 pritet të debatohet mbi tema te elementeve të panumërta në kontekstin e faktorëve me natyra te ndryshme , duke përfshirë dhe faktoret X-file,e cila përfshin "zbulimin e jetës aliene" dhe gjithashtu: "dëshmi te jetës diku ne nje tjetër univers,qe mund të ketë implikime të thella psikologjike për sistemet e besimit të njeriut."


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons