Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Nasa paralajmëron ?! prej Sat 25 Jun 2011, 15:25

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Këtu është një video e marrë në faqen e NASA-s, ku i kërkon familjes se NASA-s pra punëtorëve të saj për t'u përgatitur për fatkeqësitë që do të vijnë ...

Në hyrje ( në shpalljen e NASA-s), ne mund të shohim datat e ndryshme të përafrimit të planetit Elenin me sistemin tonë , ku i jep:
- 27.02.10 = shtrirja - Kili tërmet 8,8
- 4.9.10 - shtrirja - Zeland e Re tërmet 7,2
- 11.03.11 = shtrirja - Japani tërmet 9,0

Së shpejti:

- 27.09.11 - shtrirja
- 17.10.11 = nuk ka shtrirje, por kalimi i kometës pranë Tokës
- 5.11.11 - shtrirja
- 23.11.11 - shtrirja
- 21/12/12 (???!!!) = shtrirja


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2 Re: Nasa paralajmëron ?! prej Sat 25 Jun 2011, 15:26

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Keto janë data e parashikimit të fundit

- 30/6/11 = elenin kalon orbitën e Marsit
- 08/03/11 = elenin kalon orbitën e Tokës
- 18.08.11 = elenin kalon orbitën e Venusit
- 11.09.11 = elenin kalon orbitën e Merkurit
- 28/09/11 = elenin midis Diellit dhe Tokës - 3 ditë të errëta?
- 31.10.11 = Toka kalon nëpër bishtin e elenin-it


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons