Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Zbulohen filmime sekrete ushtarake dyluftimesh midis avionëve luftarak dhe UFO-ve (video)


Gjatë 50-vjeçarit të fundit, historitë rreth Objekte të Fluturimit të pa Identifikuar, apo të njohura ndryshe si UFO, kanë dominuar dhe kanë ngjallur nga herë interes të madh, madje misteri rreth tyre sa vjen dhe bëhet më i fortë, pasi sa fakte të pathyeshme dalin në dritë po dhe aq zëra përgënjeshtrimesh shtohen.
Por, shumë herë faktet thyejnë tabut e mistikës dhe sekretit, kështu përgënjeshtruesit nuk mund të gjejnë një arsye të fort a për të thyer këto fakte, por thjeshtë preferojnë të heshtin.

Dihet se ditët e sotme interneti është mbushur me video jo të vërteta e të modifikuar, por kjo nuk është gjithçka dhe jo çdo gjë mbaron këtu -edhe albobserver.com ka publikuar jo pak herë video të seleksionuara e të supozuara të vërteta- pasi vjen vetë ushtria e cila me filmimet e saj të fshehta të realizuar qoftë nga toka po ashtu dhe nga bordi i avionëve luftarak, filmime këto të cila faktojnë bindshëm ekzistencën e UFO-ve.
Madje në shumë raste kemi dhe filmime kur UFO-t janë përplasur me avionët luftarak, qoftë këto përplasje të ndodhura në dyluftim e sipër apo dhe aksidentalisht, kur avionët kryejnë manovra luftarake në parada e ekspozime.
Videot e më poshtme janë që të gjitha origjinale, madje të kontrolluara dhe nga specialit të aeronautikës në NASA, duke i certifikuar ato si të vërteta./albobserver/________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons