Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Duket se njëra nga sekretet më të ruajtura në botë, për të cilën dinë vetëm disa nga zyrtarët më të lartë të kompanisë Coca Cola, më në fund është zbuluar.
Përfaqësuesit e ueb sajtit "Thisamericanlife.org" pohojnë se kanë zbuluar përbërjen misterioze dhe shumë të ruajtur, nga e cila bëhet pija më e njohur e gazuar në botë. Përbërësit e saktë të Coca Colas nuk janë zbuluar kurrë për publikun, ndërsa receta, e krijuar nga kimisti John Pemberton më 1886, ruhet në një kasë me një mbikëqyrje konstante, transmetojnë mediet kroate.
Shumë janë munduar ta kopjojnë përbërjen e Coca Colës, por kurrë me rezultate identike.
Receta sekrete e përmbajtje sekrete “7x” është kjo:
- 236 mililitra alkool,
- 20 pika vaj portokalli,
- 30 pika vaj limoni,
- 10 pika vaj arre,
- 5 pika vaj koriandre,
- 10 pika vaji të lules Citrus vulgaris,
- 10 pika vaj kanelle.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons