Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 2 e 7]


1 Ndoshta nje dite....... prej Sun 06 May 2012, 20:32

Vizitor

avatar
Vizitor
First topic message reminder :

Ndoshta nje dite do te me kujtosh!

31 Re: Ndoshta nje dite....... prej Sun 05 Aug 2012, 10:42

voltisa

avatar
Antare i ri
Antare i ri
gjithcka do qartesohet

32 Re: Ndoshta nje dite....... prej Sun 05 Aug 2012, 10:45

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
Do te njihemi me mire.......

33 Re: Ndoshta nje dite....... prej Sun 05 Aug 2012, 10:52

voltisa

avatar
Antare i ri
Antare i ri
do kuptosh gabimet e tua

34 Re: Ndoshta nje dite....... prej Sun 05 Aug 2012, 10:54

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
Endrrat e mia do te realizohen........

35 Re: Ndoshta nje dite....... prej Sun 05 Aug 2012, 11:42

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
do jem ai qe dua te jem


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

36 Re: Ndoshta nje dite....... prej Sun 05 Aug 2012, 11:53

Alem

avatar
Antar Special
Antar Special
..........do me thote dikush je pjesa e jone.

37 Re: Ndoshta nje dite....... prej Sun 05 Aug 2012, 13:50

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
ndoshta nje dite bej gjithcka

38 Re: Ndoshta nje dite....... prej Sun 05 Aug 2012, 13:51

Alem

avatar
Antar Special
Antar Special
Blej nje shtepi ne sarande e behemi komshi.

39 Re: Ndoshta nje dite....... prej Sun 05 Aug 2012, 13:53

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
bej dicka qe te shkoj diku

40 Re: Ndoshta nje dite....... prej Sun 05 Aug 2012, 13:55

Alem

avatar
Antar Special
Antar Special
........pa paguaj une nje tiket e shkon ku te duash.

41 Re: Ndoshta nje dite....... prej Sun 05 Aug 2012, 14:08

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
blej dicka qe shume e dua

42 Re: Ndoshta nje dite....... prej Sun 05 Aug 2012, 14:19

Alem

avatar
Antar Special
Antar Special
Ndoshta na thua cfar don te blejshe e te ndihmoje edhe une ta blejsh.

43 Re: Ndoshta nje dite....... prej Sun 05 Aug 2012, 14:28

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:Ndoshta na thua cfar don te blejshe e te ndihmoje edhe une ta blejsh.
nje jaht privat per te shetitur me dike

44 Re: Ndoshta nje dite....... prej Sun 05 Aug 2012, 19:42

Alem

avatar
Antar Special
Antar Special
S'ka problem vec thuaj ti cfar do.Ndoshta nje dite shetit ne Nord See me nje te tille.

45 Re: Ndoshta nje dite....... prej Sun 05 Aug 2012, 19:47

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:S'ka problem vec thuaj ti cfar do.Ndoshta nje dite shetit ne Nord See me nje te tille.
e dua te tille vertet sepse dua te shijoj veren e ardhshme me dike qe e dua shume shume

46 Re: Ndoshta nje dite....... prej Sun 05 Aug 2012, 19:48

Alem

avatar
Antar Special
Antar Special
Isha ne detin e veriut per pushime vjet dhe atje kam bere kete foto.

47 Re: Ndoshta nje dite....... prej Sun 05 Aug 2012, 19:50

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:Isha ne detin e veriut per pushime vjet dhe atje kam bere kete foto.

qenka mrekulli

48 Re: Ndoshta nje dite....... prej Sun 05 Aug 2012, 20:05

Alem

avatar
Antar Special
Antar Special
Ndoshta nje dite lundrojme bashke ne Dein e Veriut. Hahahaha

49 Re: Ndoshta nje dite....... prej Sun 05 Aug 2012, 20:08

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
me ke ke dale ne foto?

50 Re: Ndoshta nje dite....... prej Sun 05 Aug 2012, 20:17

Alem

avatar
Antar Special
Antar Special
Jo nuk jam une.

Ndoshta nje dite do ta shikosh Detin e Veriut nga kjo kulle.
51 Re: Ndoshta nje dite....... prej Sun 05 Aug 2012, 20:19

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:Jo nuk jam une.

Ndoshta nje dite do ta shikosh Detin e Veriut nga kjo kulle.
uau mrekullia vete.....me drego nje foto tenden ne pm

52 Re: Ndoshta nje dite....... prej Sun 05 Aug 2012, 20:22

Alem

avatar
Antar Special
Antar Special
ndoshta nje dite po.

53 Re: Ndoshta nje dite....... prej Sun 05 Aug 2012, 20:27

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:ndoshta nje dite po.
ndoshta nje dite jam me ty por e dua sot

54 Re: Ndoshta nje dite....... prej Sun 05 Aug 2012, 20:34

Alem

avatar
Antar Special
Antar Special
..............vjen neser.

55 Re: Ndoshta nje dite....... prej Sun 05 Aug 2012, 20:35

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
ndoshta nje dite me dergon foton tende por dije qe je ne zemrne time

56 Re: Ndoshta nje dite....... prej Sun 05 Aug 2012, 20:43

Alem

avatar
Antar Special
Antar Special
Flm per respektin,ndoshta nje dite nuk do me thuash te kunderten.

57 Re: Ndoshta nje dite....... prej Mon 06 Aug 2012, 07:21

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
ndoshta nje dite shoqeria me ty behet realitet

58 Re: Ndoshta nje dite....... prej Mon 06 Aug 2012, 12:18

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
Zemra ime do gjej qetesine qe i mungon...

59 Re: Ndoshta nje dite....... prej Mon 06 Aug 2012, 12:53

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
te takoj dhe te them se cmendoj

60 Re: Ndoshta nje dite....... prej Mon 06 Aug 2012, 17:36

Alem

avatar
Antar Special
Antar Special
.................behemi komshi.

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 2 e 7]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons