Forumi Kuq E Zi
Ndoshta nje dite....... Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Ndoshta nje dite....... Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 7]

1Ndoshta nje dite....... Empty Ndoshta nje dite....... prej Sun 06 May 2012, 20:32

Vizitor

Anonymous
Vizitor
Ndoshta nje dite do te me kujtosh!

2Ndoshta nje dite....... Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Sun 06 May 2012, 21:00

Nitta

Nitta
Antar Special
Antar Special
Doo flasim me ate

3Ndoshta nje dite....... Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Sun 06 May 2012, 21:02

Vizitor

Anonymous
Vizitor
Ndoshta nje dite do mundem te takoj...enderren time.

4Ndoshta nje dite....... Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Sun 06 May 2012, 21:05

Nitta

Nitta
Antar Special
Antar Special
Doo jemii si me par

5Ndoshta nje dite....... Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Wed 09 May 2012, 09:47

Vizitor

Anonymous
Vizitor
Ndoshta nje dite do me lutesh,,por cdo gje do jete e kot

6Ndoshta nje dite....... Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Wed 09 May 2012, 11:01

Vizitor

Anonymous
Vizitor
Do flasim me atee

7Ndoshta nje dite....... Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Wed 09 May 2012, 14:32

Essi

Essi
Princeshe
Princeshe
do me harrosh apo me ke harruar

8Ndoshta nje dite....... Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Wed 09 May 2012, 15:11

Vizitor

Anonymous
Vizitor
Dua shkruajti:Ndoshta nje dite do me lutesh,,por cdo gje do jete e kot
Ndoshta nje dite....... 1134733586

9Ndoshta nje dite....... Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Wed 09 May 2012, 15:12

Vizitor

Anonymous
Vizitor
@Kristi shkruajti:
Dua shkruajti:Ndoshta nje dite do me lutesh,,por cdo gje do jete e kot
Ndoshta nje dite....... 1134733586

Ndoshta nje dite....... 1134733586 Ndoshta nje dite....... 1134733586 Ndoshta nje dite....... 1134733586 bravo dakord me ty...

10Ndoshta nje dite....... Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Wed 09 May 2012, 15:32

Vizitor

Anonymous
Vizitor
Ndoshta nje dit do me flas aii

11Ndoshta nje dite....... Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Sun 20 May 2012, 16:21

Blerina

Blerina
Princeshe
Princeshe
do njihem me antaret ktu

12Ndoshta nje dite....... Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Mon 11 Jun 2012, 09:02

LAKSI & E

LAKSI & E
Webmaster
Webmaster
Sigurisht Blerina qe do njihesh me te gjithe ne


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

13Ndoshta nje dite....... Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Mon 11 Jun 2012, 17:45

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
ne bot do mbiz0teroj paqia


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

14Ndoshta nje dite....... Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Wed 11 Jul 2012, 11:01

LAKSI & E

LAKSI & E
Webmaster
Webmaster
Do i kthehem jetes sime


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

15Ndoshta nje dite....... Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Wed 11 Jul 2012, 12:20

Alem

Alem
Antar Special
Antar Special
Do ulemi te pime nje kafe bashke.

16Ndoshta nje dite....... Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Sat 21 Jul 2012, 10:34

LAKSI & E

LAKSI & E
Webmaster
Webmaster
Do te te takoj


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

17Ndoshta nje dite....... Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Sat 21 Jul 2012, 11:52

Alem

Alem
Antar Special
Antar Special
.......kam me dale me ty me shetit me kerr neper Ks.

18Ndoshta nje dite....... Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Mon 23 Jul 2012, 16:27

okl01

okl01
Antar Special
Antar Special
Dicka do ndryshoj

19Ndoshta nje dite....... Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Tue 24 Jul 2012, 20:18

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
do jem me dike

20Ndoshta nje dite....... Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Tue 24 Jul 2012, 21:01

Alem

Alem
Antar Special
Antar Special
Do ta gjej fatin tim.

21Ndoshta nje dite....... Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Tue 24 Jul 2012, 22:04

okl01

okl01
Antar Special
Antar Special
Do jem me i lumtur, ndoshta

22Ndoshta nje dite....... Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Wed 25 Jul 2012, 07:32

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
do kem takuar kete lart

23Ndoshta nje dite....... Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Fri 27 Jul 2012, 16:29

Alem

Alem
Antar Special
Antar Special
...............do me realizohet deshira dhe mua.

24Ndoshta nje dite....... Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Fri 27 Jul 2012, 17:05

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
do te te puth

25Ndoshta nje dite....... Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Fri 27 Jul 2012, 17:44

Alem

Alem
Antar Special
Antar Special
................. Ndoshta nje dite....... 374313692

26Ndoshta nje dite....... Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Sat 28 Jul 2012, 07:12

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
Ndoshta nje dite....... 3960260442

27Ndoshta nje dite....... Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Sat 28 Jul 2012, 18:10

okl01

okl01
Antar Special
Antar Special
Do behet me mir

28Ndoshta nje dite....... Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Sun 29 Jul 2012, 06:19

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
shkoj tek dikush

29Ndoshta nje dite....... Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Sun 05 Aug 2012, 10:27

Alem

Alem
Antar Special
Antar Special
..............me vjen dikush.

30Ndoshta nje dite....... Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Sun 05 Aug 2012, 10:40

Aldo

Aldo
Moderator
Moderator
Cdo gje do e kete nje kuptim........

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 7]

Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons