Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 4 e 7]


1 Ndoshta nje dite....... prej Sun 06 May 2012, 20:32

Vizitor

avatar
Vizitor
First topic message reminder :

Ndoshta nje dite do te me kujtosh!

91 Re: Ndoshta nje dite....... prej Tue 07 Aug 2012, 16:04

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:Vec hapja deren kur te vije mos e le jashte se do pendohesh.
jo jo nuk e le jashte vetem po e pres

92 Re: Ndoshta nje dite....... prej Tue 07 Aug 2012, 16:05

Alem

avatar
Antar Special
Antar Special
Po ki kujdes se ne kohet e sotme moderne vjen me mercedes.

93 Re: Ndoshta nje dite....... prej Tue 07 Aug 2012, 16:11

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:Po ki kujdes se ne kohet e sotme moderne vjen me mercedes.
ok po e pres

94 Re: Ndoshta nje dite....... prej Tue 07 Aug 2012, 16:24

Alem

avatar
Antar Special
Antar Special
prite prite se ka me te ardhe.

95 Re: Ndoshta nje dite....... prej Tue 07 Aug 2012, 16:28

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
po vjen dikush

96 Re: Ndoshta nje dite....... prej Tue 07 Aug 2012, 16:29

Alem

avatar
Antar Special
Antar Special
ka me u nis me ardhe sa ti mbaroje pushimet.Vec mos e refuzo.hahahaha

97 Re: Ndoshta nje dite....... prej Tue 07 Aug 2012, 16:32

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
vetem te me lajmeroje qe do vije te me japi nje sinjal diku

98 Re: Ndoshta nje dite....... prej Tue 07 Aug 2012, 16:33

Alem

avatar
Antar Special
Antar Special
hahahahaha duhet vetem ti tregosh adresen.mercedesi e din rrugen permendesh (Navigacion)

99 Re: Ndoshta nje dite....... prej Tue 07 Aug 2012, 16:34

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
bej koleksion kepucesh te tilla si ne foto

100 Re: Ndoshta nje dite....... prej Tue 07 Aug 2012, 16:39

Alem

avatar
Antar Special
Antar Special
............Te tilla kane me ti dhuruar floriri te qendisura me diamante.


101 Re: Ndoshta nje dite....... prej Tue 07 Aug 2012, 16:41

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
ndoshta nje dite shkoj ne shkollen qe dua

102 Re: Ndoshta nje dite....... prej Tue 07 Aug 2012, 16:46

Alem

avatar
Antar Special
Antar Special
............te plotesohet ajo deshire.

103 Re: Ndoshta nje dite....... prej Tue 07 Aug 2012, 16:57

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
ndoshta nje dite marr ipadin e ri

104 Re: Ndoshta nje dite....... prej Tue 07 Aug 2012, 18:05

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
Ndashta nje dite juve te dy ju shoh ne altar...........

105 Re: Ndoshta nje dite....... prej Tue 07 Aug 2012, 20:20

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:Ndashta nje dite juve te dy ju shoh ne altar...........
ndoshta nje dite do jem diku larg dhe larg ju te dyve

106 Re: Ndoshta nje dite....... prej Fri 24 Aug 2012, 13:41

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Ndoshta nje dite behet mire


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

107 Re: Ndoshta nje dite....... prej Fri 24 Aug 2012, 13:44

Alem

avatar
Antar Special
Antar Special
................Bajami qe erdhi beqar na gjeti.

Bajrami qe shkoi beqar na la kjameti.

Bajrami qe vjen ishalla na del kismeti.

108 Re: Ndoshta nje dite....... prej Fri 24 Aug 2012, 14:32

mace

avatar
Antar Special
Antar Special
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:................Bajami qe erdhi beqar na gjeti.

Bajrami qe shkoi beqar na la kjameti.

Bajrami qe vjen ishalla na del kismeti.

109 Re: Ndoshta nje dite....... prej Fri 24 Aug 2012, 14:50

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
Do ta kuptosh se cfare njeriu jam une,por do te jete teper vone...

110 Re: Ndoshta nje dite....... prej Fri 24 Aug 2012, 14:52

mace

avatar
Antar Special
Antar Special
vendos te bje gjithcka per veten

111 Re: Ndoshta nje dite....... prej Fri 24 Aug 2012, 15:01

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:Do ta kuptosh se cfare njeriu jam une,por do te jete teper vone...
S'eshte vone kurre per asgje mendoj une


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

112 Re: Ndoshta nje dite....... prej Fri 24 Aug 2012, 15:04

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
Jo te gjithe e mendojne sic thua ti yllo...

113 Re: Ndoshta nje dite....... prej Fri 24 Aug 2012, 15:05

mace

avatar
Antar Special
Antar Special
shijoj jeten me dike qe shume e dua por smundem

114 Re: Ndoshta nje dite....... prej Fri 24 Aug 2012, 18:05

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Realizoj deshiren e shume pritur


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

115 Re: Ndoshta nje dite....... prej Tue 25 Sep 2012, 10:36

Capkene

avatar
Princeshe
Princeshe
Do te jemi perball edhe nuk do njihemi

116 Re: Ndoshta nje dite....... prej Thu 27 Sep 2012, 16:35

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
So e takoj ate


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

117 Re: Ndoshta nje dite....... prej Thu 27 Sep 2012, 19:30

pexha

avatar
Antare i ri
Antare i ri
ktu jame veqe per ty

118 Re: Ndoshta nje dite....... prej Thu 27 Sep 2012, 19:34

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
Cdo gje do te jete me e bukur....

119 Re: Ndoshta nje dite....... prej Fri 28 Sep 2012, 09:35

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Te shlyej nga truri im


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

120 Re: Ndoshta nje dite....... prej Fri 28 Sep 2012, 10:03

LoveR

avatar
VIP
VIP
Ndoshta nje dite e takoj ate

http://ndjenja.tk/

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 4 e 7]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons