Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 5 e 7]


1 Ndoshta nje dite....... prej Sun 06 May 2012, 20:32

Vizitor

avatar
Vizitor
First topic message reminder :

Ndoshta nje dite do te me kujtosh!

121 Re: Ndoshta nje dite....... prej Fri 28 Sep 2012, 10:14

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Behet me mire


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

122 Re: Ndoshta nje dite....... prej Fri 28 Sep 2012, 10:25

LoveR

avatar
VIP
VIP
Ndoshta nje dite i realizoj te gjitha qe i kam filluar

http://ndjenja.tk/

123 Re: Ndoshta nje dite....... prej Fri 28 Sep 2012, 10:26

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Ik nga kjo bote


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

124 Re: Ndoshta nje dite....... prej Fri 28 Sep 2012, 10:27

LoveR

avatar
VIP
VIP
Ndoshta nje dite vjen ajo dite e shume pritur

http://ndjenja.tk/

125 Re: Ndoshta nje dite....... prej Fri 28 Sep 2012, 10:34

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Marr ate qe meritoj


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

126 Re: Ndoshta nje dite....... prej Fri 28 Sep 2012, 10:36

LoveR

avatar
VIP
VIP
Ndoshta nje dite iku diku larg

http://ndjenja.tk/

127 Re: Ndoshta nje dite....... prej Fri 28 Sep 2012, 10:40

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
ZOTI me sjell dhe mua Lumturi


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

128 Re: Ndoshta nje dite....... prej Fri 28 Sep 2012, 10:41

Gentleman

avatar
VIP
VIP
ndoshta nje dite dote takoj ty alena

129 Re: Ndoshta nje dite....... prej Fri 28 Sep 2012, 10:45

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Ndoshta Gentleman,,jetes kurr s'i dihet Very Happy


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

130 Re: Ndoshta nje dite....... prej Fri 28 Sep 2012, 10:46

Gentleman

avatar
VIP
VIP
ndoshta nje dite.... te perqafoj ty :P

131 Re: Ndoshta nje dite....... prej Fri 28 Sep 2012, 10:55

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Takoj dike qe enderroj tre vite


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

132 Re: Ndoshta nje dite....... prej Fri 28 Sep 2012, 11:11

LoveR

avatar
VIP
VIP
Ndoshta nje dite me paguan kafe

http://ndjenja.tk/

133 Re: Ndoshta nje dite....... prej Fri 28 Sep 2012, 11:53

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Do te te paguaj sigurisht


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

134 Re: Ndoshta nje dite....... prej Fri 28 Sep 2012, 12:52

LoveR

avatar
VIP
VIP
Ndoshta nje dite paguaj edhe une

http://ndjenja.tk/

135 Re: Ndoshta nje dite....... prej Fri 28 Sep 2012, 14:30

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
[youtube][/youtube]


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

136 Re: Ndoshta nje dite....... prej Fri 28 Sep 2012, 15:32

pexha

avatar
Antare i ri
Antare i ri
do te jem afer ksaje laret

137 Re: Ndoshta nje dite....... prej Fri 28 Sep 2012, 15:54

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Do e takoj Pexhen


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

138 Re: Ndoshta nje dite....... prej Wed 16 Jan 2013, 13:49

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
nje dit do tme kerkosh serish


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

139 Re: Ndoshta nje dite....... prej Wed 20 Feb 2013, 22:40

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
ndoshta nje dit dashuria do triumfoj mbi urrejtjen


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

140 Re: Ndoshta nje dite....... prej Wed 20 Feb 2013, 23:34

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
do te vdes

141 Re: Ndoshta nje dite....... prej Thu 21 Feb 2013, 12:11

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
do takohemi serish por do jet teper von kur tme thuash tduaaa


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

142 Re: Ndoshta nje dite....... prej Thu 21 Feb 2013, 19:18

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
do te jem i qete

143 Re: Ndoshta nje dite....... prej Thu 21 Feb 2013, 19:18

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
do mar net te mir


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

144 Re: Ndoshta nje dite....... prej Thu 21 Feb 2013, 19:22

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
nuk do te me ngacmojne gocat,se me cmenden

145 Re: Ndoshta nje dite....... prej Fri 22 Feb 2013, 12:29

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
do jas kaloj edhe Anna G edhe pse pak mbrapa saj jammmmmmm


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

146 Re: Ndoshta nje dite....... prej Fri 22 Feb 2013, 17:41

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
gjerat e sotit,mbesin enderra

147 Re: Ndoshta nje dite....... prej Sat 23 Feb 2013, 07:24

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
ai do kthehet per mua por do jet shummm vonnnn


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

148 Re: Ndoshta nje dite....... prej Sat 23 Feb 2013, 23:49

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
ndoshta,por se besoj

149 Re: Ndoshta nje dite....... prej Sun 24 Feb 2013, 10:30

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
ndoshta nje dit e verteta do dal ne sheshhh


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

150 Re: Ndoshta nje dite....... prej Mon 25 Feb 2013, 08:12

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
do te behet si themi ne

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 5 e 7]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons