Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Lady Gaga Krijon Rrjet Të Ri Social prej Wed 08 Feb 2012, 22:48

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Vetëm pasi ka arritur të ndiqet deri në muajin e kaluar nga 18 milion ndjekës në rrjetin social Twitter, tashmë Lady Gaga do të komunikojë me të gjithë fansat në një faqe të re.

Ylli i muzikës pop do të komunikojë me të gjithë fansat e saj në faqen “Little Monster”, por që ende nuk është funksional.

Ndonëse ende asgjë nuk ka dalë në dritë, kërkohet nga të gjithë vizitorët të shtojnë emrat e tyre dhe adresat e e-mailit, për tu bërë pjesë e kësaj platforme të re.

Ndërsa gjatë komunikimeve të shpeshta me publikun, Gaga i cilësonte të gjithë përbindëshat e saj, gjithshka duket se do të marrë një dimension të ri, kjo me anë të faqes së saj të re.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2 Re: Lady Gaga Krijon Rrjet Të Ri Social prej Sun 10 Feb 2013, 04:29

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
lum rrjeti social se kush e paska kriju o zot e paska knoq e paska ndrit rrrjetin


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons