Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Kritika ndaj restorantit të Lady Gaga prej Tue 07 Feb 2012, 10:44

Vizitor

avatar
Vizitor


Aventura e re e Lady Gaga, përfshirja në një restorant të familjes që është hapur kohët e fundit nga babai i saj, ka dështuar plotësisht sipas një eksperti gastronomie të ‘New York Post’.

Steve Cuzzo shprehet se ushqimi është “shumë i shtrenjtë dhe me shumë yndyrë”. Gjithashtu ai kritikon kamarierët sepse sipas tij nuk dinë ku të rrinë dhe limitohen vetëm të mbushin gotat me ujë.

Cuzzo nuk harron të shtojë se i duhej të priste 50 minuta deri sa të vinte porosia.

Restoranti i familjes Germanotta është hapur në New York dhe këngëtarja e famshme ka si detyrë vetëm përzgjedhjen e menuve.

2 Re: Kritika ndaj restorantit të Lady Gaga prej Sun 10 Feb 2013, 04:40

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
ma merr mendja se si esht vet e ka bo edhe restorantin ndaj i bejn kritika


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons