Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 40 mijë usd për filxhanin e Lady Gaga prej Tue 01 May 2012, 13:25

Vizitor

avatar
Vizitor
Lady Gaga, mbretëreshë e padiskutueshme e muzikës pop, ka vendosur buzët vetëm njëherë për të provuar çajin japonez. Tani, për të zotëruar këtë filxhan çaji, fansat e saj japonezë janë gati të paguajnë deri në 4 milionë jen, 40 mijë dollarë ose 38 mijë euro. Ky është çmimi më i lartë i ofruar në pesë ditë nga mbyllja e proçesit të shitjes online. Filxhani prej porcelani, me shirit platini, është përdorur nga këngëtarja gjatë një konference për shtyp në Tokio, tre muaj pas shkatërrimeve të tërmetit dhe tsunamit të 11 marsit 2011.

Gjatë kësaj konference, Lady Gaga premtoi se do ta nxirrte në shitje filxhanin me gjurmët e buzëve të saj dhe me shkrimin “Lutemi për Japoninë”.

Fitimet që do të mblidhen nga shitja e objektit do të përdoren për t’u mundësuar artistëve të rinj japonezë që të studiojnë në Shtetet e Bashkuar. Deri tani llogariten rreth 500 blerës potencialë.


TCH

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
pfffff sa e urrej


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons