Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Dueli Adele-Lady Gaga prej Fri 03 Feb 2012, 15:40

Vizitor

avatar
Vizitor


Adele, Lady Gaga dhe Bruno Mars janë këta yjet e skenës së muzikës botërore që po përballen me beteja të forta për çmimet më të rëndësishme të spektaklit gjerman të ndarjes së çmimeve për më të mirët e skenës përgjatë një viti, “Echo Awards”.

Por duket se dueli më i ashpër është ai mes dy këngëtareve Adele dhe Lady Gaga, të cilat janë pretendentet kryesor në kategorinë e këngëtares më të mirë femër. Mirëpo në këtë kategori ato janë edhe konkurrencën e të ndjerës Amy Winehouse.

Ndërsa në kategorinë e këngëtarit më të mirë, Bruno Mars duket se nuk e ka aq të ashpër betejën për të fituar ndonëse përballë ka edhe James Morrison e Lenny Kravitz. Por gjithçka mund të ndodhë!

“Coldplay”, “Snow Patrol” dhe “Superheavy” garojnë në kategorinë e bandave më të mira dhe performancat e tyre gjithashtu. Por se cilët do të triumfojnë në këtë ceremoni jo pak të rëndësishme të çmimeve muzikore për Evropën që çdo vit mbahet në Gjermani. Mbrëmja gala e ndarjes së këtyre çmimeve do të mbahet këtë 22 mars.

2 Re: Dueli Adele-Lady Gaga prej Sun 10 Feb 2013, 04:58

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
adele ja thot per muzik po lady gaga as qe ja vlen besoj se do jet dueli me skandaloz qe esht degjuar ndonjeher


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons