Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Ja si është realisht Lady GaGa . prej Tue 27 Mar 2012, 11:25

Vizitor

avatar
Vizitor
Zakonisht jemi mësuar ta shohim me veshje tepër skenike, por tani Lady GaGa ka vendosur që t'i tregojë fansave se si është ajo realisht pa make-up-in super të ngarkuar.Këngëtarja 25-vjecare ka postuar një foto në Twitter, ku ka dalë e patrukuar. Bashkë me foton ajo ka postuar edhe një mesazh: "Ju uroj një ditë të mrekullueshme!"Lady GaGa e ka nxjerrë veten ne fotografi në tualet, përballë një pasqyrë, ndërsa në flokë ka vendosur një lule.Artistja këto kohë ka qenë shumë e ngarkuar duke u përgatitur për turin e saj "Born This Way", që nis në muajin prill. Megjithatë ajo duket se ka gjetur kohë që të ruajë lidhjet me fansat e saj në rrjetin social. Lady GaGa aktualisht është në një lidhje me aktorin dhe modelin Taylor Kinney, të cilin e takoi ndërsa regjistroi videon e këngës së saj "You and I". Sipas burimeve pranë ciftit, Taylor po kërkon një unazë të vecantë për të dashurën e tij. A do të ketë së shpejti një propozim për martesë? Të shohim...
TCH

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Similar topics

-

» Galeri? Ku është?

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons