Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Pse Lady Gaga doli pa pantallona…? prej Sun 20 May 2012, 15:50

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Lady Gaga u njoftua se nuk mund te shfaqet dot ne Indonezi, pasi me t’u mesuar se po pergatitet per nje koncert aty, filluan protestat dhe kundershtimet nga ekstremistet islamike.
Dhe me sa duket kengetarja 26-vjeçare u merzit kaq shume, sa qe harroi te vishte pantallonat…
Keshtu, ajo doli nga shtepia me nje xhup dhe nje pale geta te grisura, si dhe veshi kepucet e saj “me kate” dhe shkoi ne aeroportin nderkombetar Narita te Japonise, per t’u larguar nga ky vend, ku pak dite me pare kishte dhene jo nje por plot 3 koncerte ne Saitama Super Arena!
Te mesuar me veshjet e saj ekscentrike dhe surprizat stilistike, Lady Gaga na ben tashme pershtypje vetem kur e shohim me veshje serioze.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2 Re: Pse Lady Gaga doli pa pantallona…? prej Fri 18 Jan 2013, 13:24

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
femer me debile e me skandaloze ma merr mendja se ska me ne bot


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons