Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 4 e 4]


1 Sa here qe shuhet 1 yll ne qiell... prej Fri 27 Jan 2012, 14:38

Vizitor

avatar
Vizitor
First topic message reminder :

Mendoj nje deshire !

91 Re: Sa here qe shuhet 1 yll ne qiell... prej Wed 27 Feb 2013, 17:48

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
lutem te mos shuhet ylli im

92 Re: Sa here qe shuhet 1 yll ne qiell... prej Wed 27 Feb 2013, 20:35

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
them sa pamje e bukur


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

93 Re: Sa here qe shuhet 1 yll ne qiell... prej Sat 02 Mar 2013, 16:16

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
duket shkelqimi i tij

94 Re: Sa here qe shuhet 1 yll ne qiell... prej Sat 02 Mar 2013, 18:25

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
le nej vij tym mbrapa


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

95 Re: Sa here qe shuhet 1 yll ne qiell... prej Sun 03 Mar 2013, 07:29

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
thon se lind nje tjeter


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

96 Re: Sa here qe shuhet 1 yll ne qiell... prej Sun 03 Mar 2013, 15:44

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
lind nje tjeter

97 Re: Sa here qe shuhet 1 yll ne qiell... prej Sun 03 Mar 2013, 22:14

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
nuk vihet re fare


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

98 Re: Sa here qe shuhet 1 yll ne qiell... prej Mon 04 Mar 2013, 15:11

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
lind tjetri

99 Re: Sa here qe shuhet 1 yll ne qiell... prej Mon 04 Mar 2013, 19:31

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
lotet e mi pikojn per te


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

100 Re: Sa here qe shuhet 1 yll ne qiell... prej Thu 07 Mar 2013, 13:11

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
lind tjetri

101 Re: Sa here qe shuhet 1 yll ne qiell... prej Fri 15 Mar 2013, 11:46

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
them kte fraze
nese hena nuk do kishte nje emer
do thirrja me emrin tend...
edhe pse nuk eshte kaq e bukur qe ta krahasosh me ty


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

102 Re: Sa here qe shuhet 1 yll ne qiell... prej Fri 15 Mar 2013, 11:50

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
lind nje tjeter

103 Re: Sa here qe shuhet 1 yll ne qiell... prej Fri 15 Mar 2013, 11:56

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
mendoj x endrren time


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

104 Re: Sa here qe shuhet 1 yll ne qiell... prej Fri 15 Mar 2013, 11:57

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
therras emrin tend

105 Re: Sa here qe shuhet 1 yll ne qiell... prej Sat 16 Mar 2013, 04:41

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
krijon nje pamje mahnitese pertej erresires


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

106 Re: Sa here qe shuhet 1 yll ne qiell... prej Wed 20 Mar 2013, 12:01

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
druaj se ishe ti

107 Re: Sa here qe shuhet 1 yll ne qiell... prej Sat 06 Apr 2013, 06:55

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
them sa pamje e bukur


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

108 Re: Sa here qe shuhet 1 yll ne qiell... prej Sat 27 Apr 2013, 05:55

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
e kujtoj

109 Re: Sa here qe shuhet 1 yll ne qiell... prej Fri 10 May 2013, 11:53

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
duket pa,mje e bukur


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

110 Re: Sa here qe shuhet 1 yll ne qiell... prej Fri 10 May 2013, 13:07

luani

avatar
Administrator
Administrator
do te ishte fantastike ,
te isha me ty,
ne heshtjen e nates,
nen driten e henes,
kur ylli vezullus ,
te zbriste ngadale,
te perqafoja fort,
te puthja ne buze ,
ne balle e ne sy,
duke rene ylli,
do na kishte zilli.

111 Re: Sa here qe shuhet 1 yll ne qiell... prej Sat 11 May 2013, 05:38

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
duket gja e bukur


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

112 Re: Sa here qe shuhet 1 yll ne qiell... prej Sat 11 May 2013, 07:55

luani

avatar
Administrator
Administrator
eshte gje e bukur ne nje nate te qete ,
por mos te jesh vetem .

113 Re: Sa here qe shuhet 1 yll ne qiell... prej Sat 11 May 2013, 17:00

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
e shoh me habbi


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

114 Re: Sa here qe shuhet 1 yll ne qiell... prej Sun 12 May 2013, 04:47

luani

avatar
Administrator
Administrator
eshte nje dukuri natyrore.

115 Re: Sa here qe shuhet 1 yll ne qiell... prej Sun 12 May 2013, 15:58

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
mendoj sikur shuhet e dashuria ime x ty e kjo gje mben tej mase tlumtur


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 4 e 4]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons