Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 3 e 4]


1 Sa here qe shuhet 1 yll ne qiell... prej Fri 27 Jan 2012, 14:38

Vizitor

avatar
Vizitor
First topic message reminder :

Mendoj nje deshire !

61 Re: Sa here qe shuhet 1 yll ne qiell... prej Sun 16 Sep 2012, 12:32

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
Hahahhaha ty te pelqejne bananet yllo???

Sa here qe shuhet nje yll ne qiell te mendoj ty dhe me piqet banania ...

62 Re: Sa here qe shuhet 1 yll ne qiell... prej Sun 16 Sep 2012, 19:11

Juventini

avatar
i/e perjashtuar
i/e perjashtuar
merzitem per ty qe u bere yll

63 Re: Sa here qe shuhet 1 yll ne qiell... prej Mon 17 Sep 2012, 08:13

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
il conte shkruajti:Hahahhaha ty te pelqejne bananet yllo???

Sa here qe shuhet nje yll ne qiell te mendoj ty dhe me piqet banania ...
Te rafte pika ty


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

64 Re: Sa here qe shuhet 1 yll ne qiell... prej Fri 21 Sep 2012, 12:22

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
ALENA shkruajti:
il conte shkruajti:Hahahhaha ty te pelqejne bananet yllo???

Sa here qe shuhet nje yll ne qiell te mendoj ty dhe me piqet banania ... [img] [img] [img]
Te rafte pika ty [img] [img]


Hahhahahaha ...... kam mbjell banane une moj ...... hahahaha....

65 Re: Sa here qe shuhet 1 yll ne qiell... prej Sat 22 Sep 2012, 09:02

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
il conte shkruajti:
ALENA shkruajti:
il conte shkruajti:Hahahhaha ty te pelqejne bananet yllo???

Sa here qe shuhet nje yll ne qiell te mendoj ty dhe me piqet banania ... [img] [img] [img]
Te rafte pika ty [img] [img]


Hahhahahaha ...... kam mbjell banane une moj ...... hahahaha....
Se ke mbjell,,por t'a fali ZOTI


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

66 Re: Sa here qe shuhet 1 yll ne qiell... prej Sat 22 Sep 2012, 16:22

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
ALENA shkruajti:
il conte shkruajti:
ALENA shkruajti:
il conte shkruajti:Hahahhaha ty te pelqejne bananet yllo???

Sa here qe shuhet nje yll ne qiell te mendoj ty dhe me piqet banania ... [img] [img] [img]
Te rafte pika ty [img] [img]


Hahhahahaha ...... kam mbjell banane une moj ...... hahahaha.... [img] [img]
Se ke mbjell,,por t'a fali ZOTI [img]

Po ke te drejte ....... po nuk ma fali qe ta mbaj per vete une .....hhhahaha

67 Re: Sa here qe shuhet 1 yll ne qiell... prej Thu 27 Sep 2012, 16:30

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
il conte shkruajti:
ALENA shkruajti:
il conte shkruajti:
ALENA shkruajti:
il conte shkruajti:Hahahhaha ty te pelqejne bananet yllo???

Sa here qe shuhet nje yll ne qiell te mendoj ty dhe me piqet banania ... [img] [img] [img]
Te rafte pika ty [img] [img]


Hahhahahaha ...... kam mbjell banane une moj ...... hahahaha.... [img] [img]
Se ke mbjell,,por t'a fali ZOTI [img]

Po ke te drejte ....... po nuk ma fali qe ta mbaj per vete une .....hhhahaha
Sigurisht per goca t'a fali


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

68 Re: Sa here qe shuhet 1 yll ne qiell... prej Wed 16 Jan 2013, 13:52

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
them me vete emrin e tij edhe lotet shperthejn


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

69 Re: Sa here qe shuhet 1 yll ne qiell... prej Wed 20 Feb 2013, 22:25

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Sa here qe shuhet 1 yll ne qiell me siguri lind ndonje yll tjeter


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

70 Re: Sa here qe shuhet 1 yll ne qiell... prej Wed 20 Feb 2013, 23:38

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
galektika eshte e madhe,por i shuhet nje

71 Re: Sa here qe shuhet 1 yll ne qiell... prej Thu 21 Feb 2013, 12:07

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
them emrin tend me mall


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

72 Re: Sa here qe shuhet 1 yll ne qiell... prej Thu 21 Feb 2013, 19:19

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
lind nje tjeter yll

73 Re: Sa here qe shuhet 1 yll ne qiell... prej Fri 22 Feb 2013, 12:34

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
mendoj 1 deshireeeeee


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

74 Re: Sa here qe shuhet 1 yll ne qiell... prej Fri 22 Feb 2013, 17:38

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
lind nje tjeter

75 Re: Sa here qe shuhet 1 yll ne qiell... prej Sat 23 Feb 2013, 07:28

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
qajjjjjjjjjjjjjj


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

76 Re: Sa here qe shuhet 1 yll ne qiell... prej Sat 23 Feb 2013, 23:44

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
lind nje tjeter

77 Re: Sa here qe shuhet 1 yll ne qiell... prej Sat 23 Feb 2013, 23:44

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
nuk vihet re fare


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

78 Re: Sa here qe shuhet 1 yll ne qiell... prej Sat 23 Feb 2013, 23:46

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
lind tjetri

79 Re: Sa here qe shuhet 1 yll ne qiell... prej Sat 23 Feb 2013, 23:49

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
nuk kuptohet fare


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

80 Re: Sa here qe shuhet 1 yll ne qiell... prej Sun 24 Feb 2013, 10:32

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
lutem zotit qe edhe ti ka kesh par dicka te till


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

81 Re: Sa here qe shuhet 1 yll ne qiell... prej Mon 25 Feb 2013, 08:09

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
galaktika ka perplot te tjera

82 Re: Sa here qe shuhet 1 yll ne qiell... prej Mon 25 Feb 2013, 19:09

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
duket sikur po mdel zemra vendit


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

83 Re: Sa here qe shuhet 1 yll ne qiell... prej Tue 26 Feb 2013, 01:41

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
nuk shuhet ylli im

84 Re: Sa here qe shuhet 1 yll ne qiell... prej Tue 26 Feb 2013, 18:36

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
erresira shtohet gjithnje e me shume


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

85 Re: Sa here qe shuhet 1 yll ne qiell... prej Tue 26 Feb 2013, 18:44

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
ndriqon nje tjeter

86 Re: Sa here qe shuhet 1 yll ne qiell... prej Tue 26 Feb 2013, 18:45

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
them emrin tend me te madhe


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

87 Re: Sa here qe shuhet 1 yll ne qiell... prej Tue 26 Feb 2013, 18:45

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
mos me don te shuar,xheloze

88 Re: Sa here qe shuhet 1 yll ne qiell... prej Tue 26 Feb 2013, 18:47

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
ndjej therrrje nzemer


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

89 Re: Sa here qe shuhet 1 yll ne qiell... prej Tue 26 Feb 2013, 18:48

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
mundohem te te shoh ne erresire

90 Re: Sa here qe shuhet 1 yll ne qiell... prej Tue 26 Feb 2013, 18:49

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
mrreh zemra fort


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 3 e 4]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons