Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Rreth i zi ne qiell prej Tue 15 Apr 2014, 13:18

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Një rreth i zi, që fluturonte në qiell, ka bërë që banorët të lënë të gjitha punët dhe për 3 minuta, të shikojnë se ç’po ndodhë lartë në qiell.
Një vajzë 16 vjeçare, kishte bërë disa fotografi me iPhone për të dëshmuar këtë fenomen, për të cilin ende askush nuk po ka përgjigje.

Nick Pope ekspert mbi UFO, ka thënë se nuk është në dijeni, se për ç’far po bëhet fjalë. “Nuk kam shpjegim” ka thënë Pope, duke shtuar se “nuk është as rreth tymi, as insekte që fluturojnë bashkë”.

Departamenti i mbrojtjes nga zjarri në Warwickshire, kanë thënë se nuk kanë pasur informatë për ndonjë zjarr atë ditë, duke përjashtuar mundësinë, që kjo të jetë një rreth tymi.

E dëshmitarja që kishte zënë imazhin, Georgina Heap ka thënë se kjo ishte një gjë ‘shumë e çuditshme’. “Si një objekt që qëndronte mbi ne edhe ky rreth dukej si diçka e çuditshme, por që bëri të ndalonim lëvizjen, derisa na u zhduk nga sytë” ka thënë vajza 16 vjeçare.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons