Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 2 e 4]


1 Sa here qe shuhet 1 yll ne qiell... prej Fri 27 Jan 2012, 14:38

Vizitor

avatar
Vizitor
First topic message reminder :

Mendoj nje deshire !

31 Re: Sa here qe shuhet 1 yll ne qiell... prej Sun 09 Sep 2012, 14:29

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Asgje,,i mbyll syt


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

32 Re: Sa here qe shuhet 1 yll ne qiell... prej Sun 09 Sep 2012, 16:48

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
ALENA shkruajti:Asgje,,i mbyll sytHapi dhe do te me shohesh mua......

33 Re: Sa here qe shuhet 1 yll ne qiell... prej Mon 10 Sep 2012, 08:46

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
il conte shkruajti:
ALENA shkruajti:Asgje,,i mbyll sytHapi dhe do te me shohesh mua......
Hmmm


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

34 Re: Sa here qe shuhet 1 yll ne qiell... prej Mon 10 Sep 2012, 09:05

Alem

avatar
Antar Special
Antar Special
.......shoh nje vajze te bukur qe po rrezohet nga pema dhe nga trishtimi me del gjumi.Siklete !!!!!

35 Re: Sa here qe shuhet 1 yll ne qiell... prej Mon 10 Sep 2012, 10:39

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:.......shoh nje vajze te bukur qe po rrezohet nga pema dhe nga trishtimi me del gjumi.Siklete !!!!!
Te ka ty te vetmin shpetim


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

36 Re: Sa here qe shuhet 1 yll ne qiell... prej Mon 10 Sep 2012, 11:53

Alem

avatar
Antar Special
Antar Special
Ne veren qe vjen do vi ta shpetoje,ne se me pret.

37 Re: Sa here qe shuhet 1 yll ne qiell... prej Mon 10 Sep 2012, 12:03

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
ALENA shkruajti:
il conte shkruajti:
ALENA shkruajti:Asgje,,i mbyll sytHapi dhe do te me shohesh mua...... [img]
Hmmm[img] [img]


Jo ne faqe jo..... ne nje vend tjeter me te embel......

38 Re: Sa here qe shuhet 1 yll ne qiell... prej Mon 10 Sep 2012, 13:20

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
il conte shkruajti:
ALENA shkruajti:
il conte shkruajti:
ALENA shkruajti:Asgje,,i mbyll sytHapi dhe do te me shohesh mua...... [img]
Hmmm[img] [img]


Jo ne faqe jo..... ne nje vend tjeter me te embel......
Cili eshte vendi me i embel s'i mba teje..?


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

39 Re: Sa here qe shuhet 1 yll ne qiell... prej Mon 10 Sep 2012, 13:21

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:Ne veren qe vjen do vi ta shpetoje,ne se me pret.
Mire


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

40 Re: Sa here qe shuhet 1 yll ne qiell... prej Mon 10 Sep 2012, 17:18

Alem

avatar
Antar Special
Antar Special
..................permend emrin tend.

41 Re: Sa here qe shuhet 1 yll ne qiell... prej Mon 10 Sep 2012, 18:18

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Kujtoj bisedat tona


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

42 Re: Sa here qe shuhet 1 yll ne qiell... prej Mon 10 Sep 2012, 19:20

Alem

avatar
Antar Special
Antar Special
.................mendoj si ja kalon ti diten.

43 Re: Sa here qe shuhet 1 yll ne qiell... prej Mon 10 Sep 2012, 19:40

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Mendoj cfare bene,,ku je


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

44 Re: Sa here qe shuhet 1 yll ne qiell... prej Mon 10 Sep 2012, 19:41

Alem

avatar
Antar Special
Antar Special
..............mendoj te vi tek ti.

45 Re: Sa here qe shuhet 1 yll ne qiell... prej Mon 10 Sep 2012, 19:58

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Them me vete a mendoj ndonjehere per mua..?


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

46 Re: Sa here qe shuhet 1 yll ne qiell... prej Mon 10 Sep 2012, 20:01

Alem

avatar
Antar Special
Antar Special
.............mendoj ku eshte ajo.

47 Re: Sa here qe shuhet 1 yll ne qiell... prej Mon 10 Sep 2012, 20:23

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Kujtoj cdo fjale te tij


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

48 Re: Sa here qe shuhet 1 yll ne qiell... prej Mon 10 Sep 2012, 21:56

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
ALENA shkruajti:
il conte shkruajti:
ALENA shkruajti:
il conte shkruajti:
ALENA shkruajti:Asgje,,i mbyll sytHapi dhe do te me shohesh mua...... [img]
Hmmm[img] [img]


Jo ne faqe jo..... ne nje vend tjeter me te embel...... [img] [img]
Cili eshte vendi me i embel s'i mba teje..? [img]
Nje pale buze jane me te embla per mua...

49 Re: Sa here qe shuhet 1 yll ne qiell... prej Tue 11 Sep 2012, 09:12

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
il conte shkruajti:
ALENA shkruajti:
il conte shkruajti:
ALENA shkruajti:
il conte shkruajti:
ALENA shkruajti:Asgje,,i mbyll sytHapi dhe do te me shohesh mua...... [img]
Hmmm[img] [img]


Jo ne faqe jo..... ne nje vend tjeter me te embel...... [img] [img]
Cili eshte vendi me i embel s'i mba teje..? [img]
Nje pale buze jane me te embla per mua...
HMMMM..Eshte edhe nje diku ka mjalte


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

50 Re: Sa here qe shuhet 1 yll ne qiell... prej Tue 11 Sep 2012, 19:32

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
ALENA shkruajti:
il conte shkruajti:
ALENA shkruajti:
il conte shkruajti:
ALENA shkruajti:
il conte shkruajti:
ALENA shkruajti:Asgje,,i mbyll sytHapi dhe do te me shohesh mua...... [img]
Hmmm[img] [img]


Jo ne faqe jo..... ne nje vend tjeter me te embel...... [img] [img]
Cili eshte vendi me i embel s'i mba teje..? [img]
Nje pale buze jane me te embla per mua... [img]
HMMMM..Eshte edhe nje diku ka mjalte [img]

Per ate qe ka mjalte po them edhe une....

51 Re: Sa here qe shuhet 1 yll ne qiell... prej Thu 13 Sep 2012, 10:22

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
il conte shkruajti:
ALENA shkruajti:
il conte shkruajti:
ALENA shkruajti:
il conte shkruajti:
ALENA shkruajti:
il conte shkruajti:
ALENA shkruajti:Asgje,,i mbyll sytHapi dhe do te me shohesh mua...... [img]
Hmmm[img] [img]


Jo ne faqe jo..... ne nje vend tjeter me te embel...... [img] [img]
Cili eshte vendi me i embel s'i mba teje..? [img]
Nje pale buze jane me te embla per mua... [img]
HMMMM..Eshte edhe nje diku ka mjalte [img]

Per ate qe ka mjalte po them edhe une....
Eh mire...E henkshe me te shendosh


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

52 Re: Sa here qe shuhet 1 yll ne qiell... prej Thu 13 Sep 2012, 11:56

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
ALENA shkruajti:
il conte shkruajti:
ALENA shkruajti:
il conte shkruajti:
ALENA shkruajti:
il conte shkruajti:
ALENA shkruajti:
il conte shkruajti:
ALENA shkruajti:Asgje,,i mbyll sytHapi dhe do te me shohesh mua...... [img]
Hmmm[img] [img]


Jo ne faqe jo..... ne nje vend tjeter me te embel...... [img] [img]
Cili eshte vendi me i embel s'i mba teje..? [img]
Nje pale buze jane me te embla per mua... [img]
HMMMM..Eshte edhe nje diku ka mjalte [img]

Per ate qe ka mjalte po them edhe une.... [img] [img] [img] [img]
Eh mire...E henkshe me te shendosh [img] [img]

Po ti hengra une ato buze ti si do besh...

53 Re: Sa here qe shuhet 1 yll ne qiell... prej Thu 13 Sep 2012, 16:14

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
il conte shkruajti:
ALENA shkruajti:
il conte shkruajti:
ALENA shkruajti:
il conte shkruajti:
ALENA shkruajti:
il conte shkruajti:
ALENA shkruajti:
il conte shkruajti:
ALENA shkruajti:Asgje,,i mbyll sytHapi dhe do te me shohesh mua...... [img]
Hmmm[img] [img]


Jo ne faqe jo..... ne nje vend tjeter me te embel...... [img] [img]
Cili eshte vendi me i embel s'i mba teje..? [img]
Nje pale buze jane me te embla per mua... [img]
HMMMM..Eshte edhe nje diku ka mjalte [img]

Per ate qe ka mjalte po them edhe une.... [img] [img] [img] [img]
Eh mire...E henkshe me te shendosh [img] [img]

Po ti hengra une ato buze ti si do besh...
Do te te haj une ty dicka tjeter,,mbase buze nuk ke s'i une


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

54 Re: Sa here qe shuhet 1 yll ne qiell... prej Sat 15 Sep 2012, 20:50

Juventini

avatar
i/e perjashtuar
i/e perjashtuar
me mungon shume dikush edhe e mendoj

55 Re: Sa here qe shuhet 1 yll ne qiell... prej Sat 15 Sep 2012, 21:52

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
E mendoj te keqen


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

56 Re: Sa here qe shuhet 1 yll ne qiell... prej Sat 15 Sep 2012, 21:53

Alem

avatar
Antar Special
Antar Special
Permend emrin tend.

57 Re: Sa here qe shuhet 1 yll ne qiell... prej Sat 15 Sep 2012, 22:09

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Te puthe ty nga Large


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

58 Re: Sa here qe shuhet 1 yll ne qiell... prej Sat 15 Sep 2012, 22:26

Alem

avatar
Antar Special
Antar Special
.............. te shoh ty.

59 Re: Sa here qe shuhet 1 yll ne qiell... prej Sun 16 Sep 2012, 09:56

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
ALENA shkruajti:
il conte shkruajti:
ALENA shkruajti:
il conte shkruajti:
ALENA shkruajti:
il conte shkruajti:
ALENA shkruajti:
il conte shkruajti:
ALENA shkruajti:
il conte shkruajti:
ALENA shkruajti:Asgje,,i mbyll sytHapi dhe do te me shohesh mua...... [img]
Hmmm[img] [img]


Jo ne faqe jo..... ne nje vend tjeter me te embel...... [img] [img]
Cili eshte vendi me i embel s'i mba teje..? [img]
Nje pale buze jane me te embla per mua... [img]
HMMMM..Eshte edhe nje diku ka mjalte [img]

Per ate qe ka mjalte po them edhe une.... [img] [img] [img] [img]
Eh mire...E henkshe me te shendosh [img] [img]

Po ti hengra une ato buze ti si do besh... [img] [img]
Do te te haj une ty dicka tjeter,,mbase buze nuk ke s'i une [img] [img]


Jo buze si ato te tuat nuk kam une , kam nje dicka tjeter qe do te pelqej shume , me shume se mishi i kecit....

60 Re: Sa here qe shuhet 1 yll ne qiell... prej Sun 16 Sep 2012, 11:21

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
il conte shkruajti:
ALENA shkruajti:
il conte shkruajti:
ALENA shkruajti:
il conte shkruajti:
ALENA shkruajti:
il conte shkruajti:
ALENA shkruajti:
il conte shkruajti:
ALENA shkruajti:
il conte shkruajti:
ALENA shkruajti:Asgje,,i mbyll sytHapi dhe do te me shohesh mua...... [img]
Hmmm[img] [img]


Jo ne faqe jo..... ne nje vend tjeter me te embel...... [img] [img]
Cili eshte vendi me i embel s'i mba teje..? [img]
Nje pale buze jane me te embla per mua... [img]
HMMMM..Eshte edhe nje diku ka mjalte [img]

Per ate qe ka mjalte po them edhe une.... [img] [img] [img] [img]
Eh mire...E henkshe me te shendosh [img] [img]

Po ti hengra une ato buze ti si do besh... [img] [img]
Do te te haj une ty dicka tjeter,,mbase buze nuk ke s'i une [img] [img]


Jo buze si ato te tuat nuk kam une , kam nje dicka tjeter qe do te pelqej shume , me shume se mishi i kecit....
T'i ke banane more qe u sherben shume femrave


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 2 e 4]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons