Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 7]

1 Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Sat 14 May 2011, 19:45

Angel

avatar
Princeshe
Princeshe
Cmendem per dashurine qe me jep cdo dite.

2 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Sat 14 May 2011, 20:45

Vizitor

avatar
Vizitor
cmendem se asnjeher sme thua,,,,,,,,,,,,, te dua

3 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Thu 19 May 2011, 14:42

Vizitor

avatar
Vizitor
cmendem per ty, nuk ta tregoj pse : :0q0: :

4 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Fri 20 May 2011, 13:16

Vizitor

avatar
Vizitor
cmendem per ty ,,,,,se je misterioz

5 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Fri 20 May 2011, 13:45

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
se je e papame


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

6 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Fri 20 May 2011, 13:45

Vizitor

avatar
Vizitor
se je i mire

7 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Fri 20 May 2011, 13:49

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
se je tip i lezecem


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

8 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Fri 20 May 2011, 13:50

Vizitor

avatar
Vizitor
se me merzit ndonjeher edhe une ste marr dot inat

9 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Sat 04 Jun 2011, 07:44

Angel

avatar
Princeshe
Princeshe
Cmendem per ty, sepse me ben te ndihem Princeshe.!

10 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Sat 04 Jun 2011, 10:49

Vizitor

avatar
Vizitor
Se ke arrit te me kuptosh e te me duash.

11 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Sun 05 Jun 2011, 07:08

Milanisti

avatar
VIP
VIP
sepse edhe ti cmendesh per mua ashtu sic cmendem une per ty

http://www. http://hqtestforum.bulgarianforum.net/.albanianforum

12 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Wed 03 Aug 2011, 04:06

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
se je shum e embel


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

13 Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Fri 13 Apr 2012, 14:12

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
Cmendem per menyren si ti me ben te ndihem,kur zgjohem ne mengjes.


Cmendem per dashurine qe me jep cdo dite.


Cmendem per bujarine tende,zemergjeresine dhe mirekuptimin.


Cmendem per mendjen tende,zgjuarsine,dinakerine dhe tendencen e njohurive.


Cmendem per syte e tu kur perloten,kur me shikojne me dashuri.


Cmendem per buzeqeshjen tende,edhe pse kjo ndodh rralle,pasi je shume serioz.

14 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Fri 13 Apr 2012, 14:12

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
Cmendem per Ty..... se Ty je nje cmenduri per mua .....


Cmendem per trupin tend qe ke.Cmendem per menyren si flet ...


Cmendem per Ty sepse me ben te cmendem pas Teje .


Cmendem per syt e Tu sps me pelcen menyra se si me shikon !.

15 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Fri 13 Apr 2012, 14:12

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
Cmendem per Ty sps Ty je vet jeta....


Cmendem per Ty .... Pa Ty e vdekur per se gjalli jame .Cmendem per Ty ...ah pa Ty e humbur jame ♥♥Ndaj te dua cmendurisht ZEMRA IME...Se Ty je gjysma e trupit*tim..

16 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Fri 13 Apr 2012, 14:12

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
cmendem per ty sepse te dashuroj me forcen e shpirtit dhe me pastertine e nje kristali

17 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Fri 13 Apr 2012, 14:55

Ylli

avatar
Antar Special
Antar Special
Nuk besoj se do me doje te cmendur! Prandaj them se te dua shume, por jam shume larg qe te cmendem...

18 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Fri 13 Apr 2012, 15:35

Engjelli_blu

avatar
Princeshe
Princeshe
cmendem x ty e do te dish arsyen??? se kam lindur e cmendur... edhe hap syte cmenduria eshte e trashgueshme...

19 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Fri 13 Apr 2012, 16:20

Essi

avatar
Princeshe
Princeshe
sepse ti me cmend mua

20 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Fri 13 Apr 2012, 18:21

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
se te dua vertet


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

21 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Fri 13 Apr 2012, 18:30

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
Se je zemra ime dhe te kam ne zemer.

22 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Fri 13 Apr 2012, 19:09

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
sepse je engjelli im

23 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Sat 14 Apr 2012, 13:00

Essi

avatar
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:sepse ti me cmend mua

24 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Sat 14 Apr 2012, 15:33

Vizitor

avatar
Vizitor
@Aldo shkruajti:Se je zemra ime dhe te kam ne zemer.

25 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Sat 14 Apr 2012, 15:36

Essi

avatar
Princeshe
Princeshe
sepse ti me cmend mua

26 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Sun 15 Apr 2012, 15:20

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Se te ndjej vertet


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

27 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Sun 15 Apr 2012, 15:46

Vizitor

avatar
Vizitor
Se ti je ai qe me beri te ndjej ato qe kisha harruar kaq kohe,.

28 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Sun 15 Apr 2012, 16:08

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Sepse te mbaj ne zemer


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

29 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Sun 15 Apr 2012, 16:11

Vizitor

avatar
Vizitor
Se te dua kaq shume...c te them me

30 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Mon 16 Apr 2012, 11:13

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
sepse te dua cdo dite edhe me shume

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 7]

Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons