Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 7 e 7]


1 Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Sat 14 May 2011, 19:45

Angel

avatar
Princeshe
Princeshe
First topic message reminder :

Cmendem per dashurine qe me jep cdo dite.

181 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Wed 06 Mar 2013, 05:16

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
sepse te dua cdo dite edhe me shume


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

182 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Thu 07 Mar 2013, 13:04

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
jo,nuk cmendem

183 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Fri 15 Mar 2013, 11:43

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
sepse ti per mua je gjaku zemres timee


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

184 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Fri 15 Mar 2013, 11:44

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
me cmende

185 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Fri 15 Mar 2013, 12:00

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
sepse edhe ti je i cmendur pas meje


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

186 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Fri 15 Mar 2013, 12:01

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
se je dreq goce

187 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Sat 16 Mar 2013, 04:38

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
sepse te duaaa edhe tndjej gjithnje me shum nga ce imagjinonn tiii


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

188 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Wed 20 Mar 2013, 12:03

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
kot

189 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Sat 06 Apr 2013, 06:27

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster


Cmendem per Ty..... se Ty je nje cmenduri per mua .....


Cmendem per trupin tend qe ke.Cmendem per menyren si flet ...


Cmendem per Ty sepse me ben te cmendem pas Teje .


Cmendem per syt e Tu sps me pelcen menyra se si me shikon !.


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

190 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Sat 27 Apr 2013, 06:08

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
thuhet ashtu

191 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Fri 03 May 2013, 15:52

luani

avatar
Administrator
Administrator
jo nuk kam asnje arsye

192 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Mon 06 May 2013, 14:57

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
skam arsye

193 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Mon 06 May 2013, 18:52

luani

avatar
Administrator
Administrator
nuk cmenden dhe nuk kam asnje arsye

194 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Sat 11 May 2013, 16:59

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
Un cmendem pe ty kur me trdheton,
un cmendem per ty kur dashurin ma mohon
Un cmendem pe ty kur tjeter goc ngacmon
kur tere kohen asaj ia kushton
Cmendem se te dua
cmendem se fati luan me mua
Cmendem kur ne takim
merr shoqen shpirti im
Un do te cmendem nga dashuria qe ndiej per ty
sidomos kur behen kohe pa te pare me s(Nelson Fuck You)


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

195 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Sun 12 May 2013, 04:49

luani

avatar
Administrator
Administrator
nuk ka marsye ,nuk cmendem per askend.

196 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Sun 12 May 2013, 15:57

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
cmendem sepse dashuria kte ka moj zemer


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 7 e 7]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons