Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 5 e 7]


1 Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Sat 14 May 2011, 19:45

Angel

avatar
Princeshe
Princeshe
First topic message reminder :

Cmendem per dashurine qe me jep cdo dite.

121 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Mon 27 Aug 2012, 15:26

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Sepse m'i don floket e mija te kuqe


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

122 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Mon 27 Aug 2012, 15:28

Altin


Antar Special
Antar Special
sepse je simpatike dhe e sinqert

123 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Mon 27 Aug 2012, 15:37

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Sepse je shume i mire dhe i cilter


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

124 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Mon 27 Aug 2012, 15:43

Juventini

avatar
i/e perjashtuar
i/e perjashtuar
Sepse e meriton

125 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Mon 27 Aug 2012, 15:54

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Sepse te kam shume mik te mire


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

126 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Mon 27 Aug 2012, 18:15

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
Sepse me je prane kur kam nevoje dhe me jep kurajo.....

127 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Mon 27 Aug 2012, 19:09

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Sepse ja vlen


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

128 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Mon 27 Aug 2012, 19:11

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
Sepse me je shume e mire ........

129 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Mon 27 Aug 2012, 19:52

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Sepse me bene te ndjehem s;i nje princesh


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

130 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Thu 17 Jan 2013, 17:07

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
cmendem nga buza jote
buzqeshja qe trrin 24 24 or non stop ne buzet e tua
syt e tu jeshil
cmendem kur shoh ne fb fotot tuija qe i ke nxjerr nprofil
po mbi tgjitha cmendem kur mbon si idinferent


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

131 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Tue 22 Jan 2013, 14:47

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
cmendem pa arsye ...


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

132 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Fri 08 Feb 2013, 21:08

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
se me cmende vet

133 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Sat 09 Feb 2013, 09:27

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
se buzet e tua jan te embla tpervelojn me keq se zjarri ferrit


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

134 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Sat 09 Feb 2013, 11:33

Almita

avatar
Antare i ri
Antare i ri
sepse ti me ben te ndihem femra me e lumtur ne ket bot mizore

135 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Sat 09 Feb 2013, 14:39

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
cka na vyan pasi te cmendemi,une nuk cmendem hiq

136 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Sat 09 Feb 2013, 15:34

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
sepse aroma jote edhe sharmi yt i bukuris jan piket e tua tforta per tme ber per vete


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

137 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Mon 11 Feb 2013, 17:37

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
sepse po ndiej dicka

138 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Tue 12 Feb 2013, 05:22

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
"Un cmendem per ty po ty ste intereson asgje
qe e vogel tkam dashur
madje edhe iluzione midis ne tdyve ka pasur
qe e vogel zemra mrrihte sa her tshihte ty
lotet sndalnin e pkonin nga kta sy
por ti i dashur sdeshiron tja dish per mua
ndaj sme pyet sesi jam
cmendem kur aromen te ndjej
kur zerin ta degjoj
kur buzet e embla ti shikoj
cmendem per ty sepse ti mshkatrron
po te them se esht ndjenj e jo iluzion


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

139 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Tue 12 Feb 2013, 14:04

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
skam arsye te cmendem

140 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Tue 12 Feb 2013, 15:46

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
u cmendsh se mcende


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

141 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Tue 12 Feb 2013, 20:42

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
cme ndem,nese jam budalla

142 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Wed 13 Feb 2013, 11:09

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
"E ke fajin vet nese smund te rri pa ty
e ke fajin vet nese tmerzit dashuria ime
e ke fajin vet pasi ti rrembeve zemren time
e ke fajin vet sesht faji im
e ke fajin vet qe un te them tdua papushim
e ke vet fajin ndaj un jam e cmendur pas teje
e ke fajin vet pasi ti mrrrin larg meje
e ke vet fajin pasi buzt e tua mdhurojn puthje tembla si qershi
ndaj mos ma ve fajin mua pasi fajin e ke vec tiii


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

143 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Wed 13 Feb 2013, 22:24

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
JO PA ARSYE

144 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Thu 14 Feb 2013, 10:41

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
cmerndem sepse buzet e tua japin puthjet me te embla ne bot
ato shkrijn edhe akullin e ftoht
buza jote buzen time e shikon
po ajo asnje puthje spo ja dergonnnnn


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

145 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Thu 14 Feb 2013, 17:36

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
kur te bashkojme
buzen mbi buze
putheje te jap
sa te duash

146 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Fri 15 Feb 2013, 10:00

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
filloi ky
nese te da ne enderr syt mos i hap
sepse dua te enderrojm te dy
qoft edhe per pak
te rrijm bashk te dyyyy


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

147 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Sun 17 Feb 2013, 02:17

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
jo per pak
por per shume
te konsumoj
sikur llokum

148 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Sun 17 Feb 2013, 18:07

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
u cmenshh sikur je cmenn o zot i madhhh


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

149 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Wed 20 Feb 2013, 04:10

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
u cmendsha une
u cmendesh dhe ti
dyve bashk na strehofshin
per te cmendur,ne nje shtepi

150 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Wed 20 Feb 2013, 22:50

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 5 e 7]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons