Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 3 e 7]


1 Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Sat 14 May 2011, 19:45

Angel

avatar
Princeshe
Princeshe
First topic message reminder :

Cmendem per dashurine qe me jep cdo dite.

61 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Fri 27 Apr 2012, 18:57

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
Berti shkruajti:
Esmira shkruajti:
Berti shkruajti:se te cmend vellai essit
ca thu ketu
per anene qe e cmend aldo e nuk i thot te dua
hahhahhahhahah

62 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Sat 28 Apr 2012, 14:12

Vizitor

avatar
Vizitor
Asgje s me cmend...

63 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Sat 28 Apr 2012, 14:13

Essi

avatar
Princeshe
Princeshe
se te lendojn 3333

64 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Sat 28 Apr 2012, 14:27

Kristi


Antar Special
Antar Special
se je si naqe

65 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Sat 28 Apr 2012, 14:28

Vizitor

avatar
Vizitor
@Kristi shkruajti:se je si naqe
me thuaj cfare do te thot kjo fjale..naqe

66 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Sat 28 Apr 2012, 14:30

Kristi


Antar Special
Antar Special
naqe vjala me e embel qe e perdorin shkodrant kur don me ju drejtu nje personit tjeter po jo ne emer

67 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Sat 28 Apr 2012, 14:34

Vizitor

avatar
Vizitor
@Kristi shkruajti:naqe vjala me e embel qe e perdorin shkodrant kur don me ju drejtu nje personit tjeter po jo ne emer
Mua ma the

68 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Sat 28 Apr 2012, 14:35

Kristi


Antar Special
Antar Special
po maj

69 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Sat 28 Apr 2012, 14:36

Vizitor

avatar
Vizitor
flm shume

70 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Sat 28 Apr 2012, 14:40

Kristi


Antar Special
Antar Special
ah maj naqe sa me knaqe me kto puthje ne faqe

71 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Sat 28 Apr 2012, 14:43

Vizitor

avatar
Vizitor
haahahah eisai telios

72 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Sat 28 Apr 2012, 14:44

Kristi


Antar Special
Antar Special
pote pote ne

73 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Sat 28 Apr 2012, 14:45

Vizitor

avatar
Vizitor
Ego leo pos eisai mazi mou

74 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Sat 28 Apr 2012, 14:49

Kristi


Antar Special
Antar Special
po maj e koptova se qa deshe me than ja sot jam ne humor dhe jam mir

75 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Sat 28 Apr 2012, 14:49

Vizitor

avatar
Vizitor
Ok me behet qefi per ty

76 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Sat 28 Apr 2012, 14:50

Kristi


Antar Special
Antar Special
flm po qke sndihesh mir a qe me shkruan si e lodhur

77 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Sat 28 Apr 2012, 14:53

Vizitor

avatar
Vizitor
Jam shume ..po po rri se je ti ne linje..

78 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Sat 28 Apr 2012, 14:54

Kristi


Antar Special
Antar Special
mos u sakrifoko per mua se un jam ktu edhe neser gjith diten maj naqe hahah

79 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Sat 28 Apr 2012, 14:56

Vizitor

avatar
Vizitor
Po me perzen

80 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Sat 28 Apr 2012, 15:09

Kristi


Antar Special
Antar Special
jo maj kurr ste perze ty maj naqe

81 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Mon 30 Apr 2012, 21:28

Vizitor

avatar
Vizitor
Ti i gjithi e i teri

82 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Wed 02 May 2012, 06:26

Essi

avatar
Princeshe
Princeshe
sepse nuk qmenden leht une jo

83 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Sat 05 May 2012, 21:22

SpOrTiStI

avatar
VIP
VIP
Nuk cmendem jo se e di qe me do te pa cmendur ti mua :P :P :P :P

84 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Sat 05 May 2012, 21:31

Vizitor

avatar
Vizitor
@SpOrTiStI shkruajti:Nuk cmendem jo se e di qe me do te pa cmendur ti mua :P :P :P :P
shkel syrin shkel syrin

85 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Sat 05 May 2012, 21:51

poseidon

avatar
Antare i ri
Antare i ri
se je e vecant

86 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Wed 09 May 2012, 09:55

Vizitor

avatar
Vizitor
Sepse t'i je cmenduria e vetme per mua

87 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Thu 26 Jul 2012, 20:19

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
Cmendem per menyren si ti me ben te ndihem,kur zgjohem ne mengjes.


Cmendem per dashurine qe me jep cdo dite.


Cmendem per bujarine tende,zemergjeresine dhe mirekuptimin.


Cmendem per mendjen tende,zgjuarsine,dinakerine dhe tendencen e njohurive.


Cmendem per syte e tu kur perloten,kur me shikojne me dashuri.


Cmendem per buzeqeshjen tende,edhe pse kjo ndodh rralle,pasi je shume serioz.

88 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Fri 27 Jul 2012, 07:24

Alem

avatar
Antar Special
Antar Special
...................se je e mire.

89 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Fri 27 Jul 2012, 13:05

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
se shume i komunikueshem dhe i embel

90 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Fri 27 Jul 2012, 16:23

Alem

avatar
Antar Special
Antar Special
....................se je e sjellshme.

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 3 e 7]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons