Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 2 e 7]


1 Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Sat 14 May 2011, 19:45

Angel

avatar
Princeshe
Princeshe
First topic message reminder :

Cmendem per dashurine qe me jep cdo dite.

31 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Tue 17 Apr 2012, 20:40

Vizitor

avatar
Vizitor
Se mi ngre nervat ashtu kot

32 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Tue 17 Apr 2012, 20:43

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
Kristina shkruajti:Se mi ngre nervat ashtu kot

Po aman cmendesh .........

33 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Tue 17 Apr 2012, 20:44

Vizitor

avatar
Vizitor
@Aldo shkruajti:
Kristina shkruajti:Se mi ngre nervat ashtu kot

Po aman cmendesh .........
Ti rri urte

34 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Wed 18 Apr 2012, 10:32

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Se te mbaj cdohere ne zemer


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

35 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Wed 18 Apr 2012, 13:43

Essi

avatar
Princeshe
Princeshe
sepse cmendem

36 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Thu 19 Apr 2012, 11:03

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Sepse t'i je cmendruia e vetme per mua


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

37 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Mon 23 Apr 2012, 15:46

Essi

avatar
Princeshe
Princeshe
edhe pse sdua

38 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Mon 23 Apr 2012, 15:49

Vizitor

avatar
Vizitor
@Essi shkruajti:edhe pse sdua

39 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Mon 23 Apr 2012, 15:50

Essi

avatar
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:sepse cmendem

40 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Mon 23 Apr 2012, 15:52

Vizitor

avatar
Vizitor
me del ne enderr

41 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Mon 23 Apr 2012, 15:55

Essi

avatar
Princeshe
Princeshe
sepse me bere per vete

42 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Mon 23 Apr 2012, 15:56

Vizitor

avatar
Vizitor
Qe kur te pash

43 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Mon 23 Apr 2012, 15:57

Essi

avatar
Princeshe
Princeshe
edhe pse sdua

44 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Mon 23 Apr 2012, 15:58

Vizitor

avatar
Vizitor
qe nga dita qe te njoha

45 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Mon 23 Apr 2012, 15:59

Essi

avatar
Princeshe
Princeshe
sepse ti me nervozon

46 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Mon 23 Apr 2012, 16:00

Vizitor

avatar
Vizitor
Sepse te dashuroj

47 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Mon 23 Apr 2012, 16:03

Essi

avatar
Princeshe
Princeshe
sepse te dua

48 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Mon 23 Apr 2012, 16:04

Essi

avatar
Princeshe
Princeshe
edhe ti di te cmendesh a

49 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Mon 23 Apr 2012, 20:31

Vizitor

avatar
Vizitor
Cmendem per bujarine tende,zemergjeresine dhe mirekuptimin.

50 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Mon 23 Apr 2012, 20:36

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
Po mi thuaj???????

51 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Tue 24 Apr 2012, 12:56

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
se je omelsine e sjetoj dot pa ty amore mio (per il mio amore)

Cmendem per ty kur nuk te kam prane kur ste kam prane

52 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Tue 24 Apr 2012, 12:57

Vizitor

avatar
Vizitor
se te cmend vellai essit

53 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Tue 24 Apr 2012, 14:58

Essi

avatar
Princeshe
Princeshe
Berti shkruajti:se te cmend vellai essit
ca thu ketu

54 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Wed 25 Apr 2012, 18:54

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
anna shkruajti:se je omelsine e sjetoj dot pa ty amore mio (per il mio amore)

Cmendem per ty kur nuk te kam prane kur ste kam prane

55 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Wed 25 Apr 2012, 19:39

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
se je me e mira


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

56 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Wed 25 Apr 2012, 19:46

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
anna shkruajti:se je omelsine e sjetoj dot pa ty amore mio (per il mio amore)

Cmendem per ty kur nuk te kam prane kur ste kam prane

57 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Wed 25 Apr 2012, 19:47

Vizitor

avatar
Vizitor
Esmira shkruajti:
Berti shkruajti:se te cmend vellai essit
ca thu ketu
per anene qe e cmend aldo e nuk i thot te dua

58 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Wed 25 Apr 2012, 20:06

Vizitor

avatar
Vizitor
Berti shkruajti:
Esmira shkruajti:
Berti shkruajti:se te cmend vellai essit
ca thu ketu
per anene qe e cmend aldo e nuk i thot te dua

59 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Wed 25 Apr 2012, 21:33

Kristi


Antar Special
Antar Special
sepse je e veqand

60 Re: Çmendem për ty... do t'i dish arsyet?! prej Thu 26 Apr 2012, 08:14

Vizitor

avatar
Vizitor
Per ty se kur je ketu me ben te ndihem mire....

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 2 e 7]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons