Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Të gjithë e dinë se pas pjesëmarrjeve (dy herë radhazi, 2007 dhe 2008) në festivalin Polifest që zhvillohet në Kosovë, Dafina Zeqiri fitoi më së shumti famë falë bashkëpunimit me Bleron, “La vida loca”. Shumë persona janë të bindur se vajza që shfaqet thuajse gjysmë nudo në klip, duke bërë lëvizje mjaft provokuese, është pikërisht Dafina, edhe pse vetë Bleroja e ka mohuar më parë këtë gjë. E vërteta është se tanimë super e njohur, Dafina e hitit “Dangerously in love”, e cila për kopertina gazetash e revistash ka “luksin” të kërkojë para, i ka bërë dalje thuajse gjithë miqve të saj artistë, që nga Bleroja; producentit të albumit të saj të parë,Genc Prelvukaj e deri siç thuhet te Zanfina Ismajli, me të cilën është shoqëruar jashtëzakonisht shumë gjatë kohës që po ngjiste shkallët e karrierës.
Sipas disa burimeve në Kosovë, e shoqja e Bleros, aktorja e njohur Teuta Krasniqi (e motra e Memli Kasniqit), e ka xhelozuar Dafinën që kur ajo u paraqit duke bërë striptizë mbi makinë në klipin e Bleros “La vida loca”. Që prej asaj kohe, dy këngëtarët nuk janë parë asnjëherë së bashku, madje as nëpër koncerte nuk takohen apo flasin, edhe pse asnjëri prej tyre nuk ka detajuar natyrën e konfliktit. Teuta, asokohe e dashura e Bleros, ndërsa tashmë gruaja e tij, duket të ketë ushtruar “autoritetin” e saj mbi këtë marrëdhënie.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
ehh xhelozia ben tveten ska nevoj per shpjegime apo per justifikime


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons