Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

avatar
Vizitor
Një këngëtare mjaft e talentuar, por që vetëm tani po pushton ekranet muzikore, Gjira Kajtazi, ka guxuar që të tallë në këngën e saj më të re “Çka po don me t’knu zemër”, disa prej personazheve më të popullarizuara të muzikës shqiptare.“Teksti i këngës sime ka domethënie të lezetshme dhe besoj se do ta kuptoni vetë nënkuptimin e saj, sepse është pak provokuese. U kushtohet disa këngëtareve, por nuk dua të flas me emra, më mirë t’i kuptoni vetë”, – është shprehur Gjira, kënga e së cilës konsiderohet “bombë”.
Videoklipi mjaft atraktiv shoqërohet nga një tekst mjaft kontrovers i këngëtares së re, e cila kritikon dhe demaskon drejtpërdrejtë koleget e saj në vargjet: “Krejt budallica, po lypin big c*ca/ Qesin disa njona-tjetrës me do rreshta t’pista/ Thojn që s’jon njësoj, e nuk e ki at flok/ A ki vibe, a ki swag, krejt t’i psh*rri n’to”. Dyshohet se këto vargje mund t’i jetë kushtuar këngëtareve Dafina Zeqiri dhe Tuna, pasi fjalët “A ki Vibe, a ki Swag”, përdoren në videoklipin e popullarizuar të Dafinës, Tunës dhe 2Po2, ”My Swag” dhe “Vibe”. Bravo për guximin Gjira…
Gazeta Standard

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
pfffffffff tuna edhe e dafina e shkerdhejn ket narrren si nmuzik edhe n[pamje pffffffff ata tdyja kan fam jo si kjo pffffff dalin trejat e shesin tangerl;lik si me qon diva


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons