Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Zlata – gruaja gomë prej Fri 13 Jan 2012, 18:12

Vizitor

avatar
Vizitor

Me siguri ju kujtohet Zlata, gruaja e cila futet në frigorifer dhe në kuti. Ajo është mrekulli e vërtetë e mjekësisë.

Derisa shumica e kanë të vështirë të prekin majën e gishtave të këmbës me dorë ajo performon akrobacione të pabesueshme. Me një hap e hedhë këmbën mbi supe! Aftësitë e saja kohë më parë i tregoi edhe nëpër rrugët e Londrës dhe befasoi britanikët.

Emri i vërtetë i Zlatas është Julia Gunthel. Është 24 vjeçe dhe vjen nga Rusia, por ka vite që jeton në Gjermani. Edhe pse ka mundur të bëhet e famshme në gjimnastikë, hoqi dorë prej këtij zanati. Më me qejf i argëton njerëzit në rrugë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons