Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 A jane femrat me xheloze se meshkujt ? prej Fri 30 Mar 2012, 22:29

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Pergjigja eshte JO, por ata e shfaqin me shume. Ne dallim nga burrat, femrat jane kurioze per rivalet e tyre ; duan te dine çdo gje mbi to (masat e trupit, shijet, etj.).
Burrat, ne te shumten e rasteve, nuk e shfaqin xhelozine e tyre. « Shoku im pretendonte se nuk ishte xheloz dhe se ishte i sinqerte, tregon Clara. Por mbremjen kur i tregova per nje aventure te parendesishme dhe te vjeter, ai volli gjate gjithe nates- me pretendimin se e kishte nga nje krize te melçise ! ». Kjo eshte sjellje tipike mashkullore : burrat rrine me gjate indiferente, pastaj, kur perballen me nje tradheti bashkeshortore, ata fundosen. Ndersa, nje femer
eshte pergjithesisht xheloze, edhe kur nuk ndodh ndonje gje e parendesishme.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons