Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Gruaja 'merimange' prej Sat 29 Oct 2011, 17:36

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Ma Jei, një grua kineze, ka mahnitur turistët kur u ngjit në murin 21.5 metra të lartë të një kështjelle në Kinën Lindore, vetëm për të mos paguar biletën e hyrjes, 3 euro. Ma Jei, e cila nuk kishte litar apo pajisje sigurie, u tha vizitorëve se ajo ishte rritur në Nanjing, duke ngjitur muret e kështjellës Zhonghau që fëmijë, dhe kurrë nuk kishte paguar për të hyrë. Por kuraja e saj frymëzoi edhe turistë të tjerë, ku dy ranë nga muri duke thyer këmbët dhe tre të tjerë u desh të shpëtoheshin nga policia.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons