Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Pas lëvizjeve të fudnit të bëra nga NASA për “pastrimin” e fotografive të saja nga kategoria e “Mbeturinave hapësinore”, rusët befasojnë!
Kështu, me anë të një videoje që alb-observer.com jua paraqet, do të shikoni se shkencëtarët rusë pohojnë prezencën e huaj (anije kozmike) veç asaj njerëzore, gjatë misionit të tyre të Mars të realizuar me Phobo 1 dhe Phobo 2.
Faktet janë shumë interesante!


Kështu, në vitin 1989 faqet e para të gazetave të asaj kohe njoftonin se para se Phobo 2 të humbiste kontaktin me qendrën kozmike në Tokë, kishte mundur të fotografonte disa shkrepje të “çuditshme”. Padyshim objekte të paidentifikuara dhe të pa njohura për qenien njerëzore.
Teksa Phobo 2 po vazhdonte misionin e tij pa paraqitur asnjë problem mekanik apo çfarë do lloj defekti tjetër, duke u larguar disa miliona kilometra larg Tokës, mundi të grumbulloj të dhëna shumë të vyera rreth Diellit, Tokës dhe Marsit.
Më 27 mars 1989 dhe teksa po i afrohej në distancë shumë të vogël Marsit, fotografoi një objekt të mistershëm dhe pikërisht në ato momente kontaktet me Tokën humbën menjëherë dhe kështu misteri vijoji…!
Por, mesa duket shkencëtarët rusë, duke marrë shkas nga “lëvizjet” e fundit të NASA-s për të spastruar arshivën e saj, ata bënë publike këto fakte që vërtet të venë në dilemë.________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
ruset po ruset gjithnje na e shpifen cdreqin i fusin hunet vend e pavend


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Per mendimin tim rusi nuk genjen, nasa gjithmon na genjen per cdo gje dhe gjithmon i dalin prova q ena ka genjyer, kurse rusi rrall nxjerr informacione dhe ato qe ka nxjerr nuk i kan dal asnjer mashtrime, te pakten nga sa kam lexuar un


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons