Forumi Kuq E Zi
Google, me dizajn të ri  Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Google, me dizajn të ri  Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Google, me dizajn të ri  Empty Google, me dizajn të ri prej Sat 10 Nov 2012, 16:34

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Google, me dizajn të ri  9068_528302673847825_431333957_n
Google ka ndryshuar faqen e tij të kërkimit me më shumë hapësirë dhe pa sidebar. Sipas Google-s, ideja është që t’u ofrojnë përdoruesve një përvojë të qëndrueshme të kërkimit përmes larmishmërisë së pajisjeve dhe madhësive të ekraneve që njerëzit përdorin sot.

Duke mënjanuar sidebar-in dhe duke lëvizur opsionin e kërkimit në maje të faqes së kërkimit, Google tashmë ka më shumë hapësirë për rezultatet e saj të "Knowledge Graph"., shkruan PCWorld Albanian.

Deri më tani, Google ka shfaqur opsionin e avancuar të kërkimit në sidebar në anën e majtë të ekranit, por këto opsione tashmë kanë kaluar në krye të rezultateve të kërkimit.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons