Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Nga sot në Google+ edhe me SMS prej Sat 21 Apr 2012, 17:19

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Nga sot në Google+ edhe me SMS

Google nga sor do tu mundësojë përdoruesve të saj të postojnë në Google+ edhe me SMS.

Për më shumë, motori më i madh i kërkimit në botë ka mundësuar që ky shërbim të ofrohet fillimisht në 41 shtete të ndryshme të botës, ndërsa postimet do të bëhen nga telefonat e ndryshëm mobil.

Shtetet të cilat tani mund të qasen dhe të postojnë në rrjetin social të Google edhe me SMS, përfshijnë: Afganistanin, Algjerinë, Bahreinin, Beninin, Kamboxhian, Kamerunin, Kongon, Ishujt Faroe, Ganën, Egjiptin, Indonezinë, Guinean, Irakun, Izraelin, Jordanin, Kazakistanin, Keninë, Kuvaitin, Turqinë, Tunisin, dhe shumë vende të tjera.

Për tu qasur në shërbim, krejt çka duhet të beni është të shtoni dhe më pas të aktivizoni numrin tuaj mobil në profiling tuaj në Google.

Kur ta përfundoni këtë proces, ju do ta Gjeni numrin tuaj lokal për të dërguar SMS, me të cilin ju do të postoni përmbajtjen e dëshiruar në Google+.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons