Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 BE kunder Google ! prej Sun 04 Mar 2012, 00:42

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Nga dita e sotme, Google ka future ne perdorim politiken e saj per privatesine ne rrjet, pavaresisht paralajmerimeve nga Bashkimi Europian se mund te jete ne shkelje me ligjin e BE-se.
Ky ndryshim do te thote se te dhenat e mbledhura nga njeri prej sherbimeve te Google mund te ndahet ne platformat e tjera te kompanise, si Youtube, Gmail apo Blogger. Si rezultat, sipas Google Inc. rregullat e reja bejne te mundur qe rezultatet e kerkimeve te jene me te sakta.

Google ka shkrire 60 rregulloret e saj per plateformat individuale ne nje te vetme per te gjitha sherbimet.

Por rregullatoret e te dhenave ne France kane hedhur dyshimet per ligjshmerine e kesaj levizje dhe kane nisur nje hetim mbare-europian. Autoritetet e BE-se i kane kerkuar Google te mos nxitoje ne zbatimin e rregullores se re, deri sa situata te jete me e qarte. Por Google refuzoi duke garantuar privatesine e te dhenave te personave.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons