Forumi Kuq E Zi
Google kthehet në vitet e 80’ta Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Google kthehet në vitet e 80’ta Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Google kthehet në vitet e 80’ta Empty Google kthehet në vitet e 80’ta prej Sun 15 Apr 2012, 19:51

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Google kthehet në vitet e 80’ta F.0415161511723_210
Fëmijët e viteve të 90-ta dhe ata të dekadave të mëvonshme mund të mos dinë se si janë dukur kompjuterët dhe sistemet operative të tyre, gjatë viteve 1980.


Mirëpo, falë një zhvillues me një ndjenja të mëdha të nostalgjisë, Google sot e ka zhvilluar Bulletin Board System (BBS), i cili tani është në dispozicion online.

Norbet Landsteiner ka krijuar Google BBS Terminal, në të cilin ju mund të ktheheni disa vite prapa, përkatësisht në kohën e grafikave ASCII dhe toneve të modemit.

Terminali i Google nuk është vetëm një dizajn i cili ju kthen në retrospektivë, por i njëjti punon si motor standard kërkimi, në të cilin ju shkruani komandën e caktuar dhe shfletoni një faqe të caktuar. / Telegrafi / kekompjuter /


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons