Forumi Kuq E Zi
Google Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Google Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


  • Shiko mesazhet që nga vizita e fundit
  • Shiko mesazhet tuaja

Logged in as Anonymous. Hera e fundit që vizituat

You are not connected. Please login or register

Posto temë të re

Temat [0]

TematPërgjigjetShikimeMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri   

Google eshte website me praktik qe ekziston

   nga $EB@$TJ@N
0979prej Tue 04 Aug 2015, 18:20 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Mjekët po përqafojnë syzet inteligjente të Google

   nga $EB@$TJ@N
0704prej Tue 04 Aug 2015, 18:09 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

“E drejta për t’u harruar”, Google refuzon urdhrin francez

   nga $EB@$TJ@N
0718prej Tue 04 Aug 2015, 18:07 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Google blen kompaninë që prodhon robotët mobil për ushtrinë

   nga $EB@$TJ@N
0461prej Wed 29 Apr 2015, 21:20 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Google prezanton Project Tango, telefonin me harta 3D

   nga $EB@$TJ@N
0376prej Wed 29 Apr 2015, 21:18 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Google Chrome Beta sjell njoftimet e uebsajteve brenda shfletuesit

   nga $EB@$TJ@N
0511prej Sat 14 Mar 2015, 17:23 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Google: Internet nga stratosfera per te gjithe planetin

   nga $EB@$TJ@N
0494prej Sat 26 Oct 2013, 17:25 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Google prezanton rregullat e reja të privatësisë

   nga $EB@$TJ@N
0468prej Mon 14 Oct 2013, 23:37 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Google: “Ne e duam Shqipërinë”

   nga $EB@$TJ@N
0430prej Wed 26 Jun 2013, 21:26 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Google mbron me fanatizëm markën e tij!

   nga $EB@$TJ@N
0423prej Sun 16 Jun 2013, 20:45 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Google rrit shpërblimet për ata që raportojnë për gabime

   nga $EB@$TJ@N
0504prej Mon 10 Jun 2013, 22:03 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Google feston matematicienin Leonhard Euler

   nga $EB@$TJ@N
0370prej Mon 15 Apr 2013, 18:55 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Perdor google si hacker!!!

   nga $EB@$TJ@N
2469prej Sat 23 Feb 2013, 17:58 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Google: Po fitojmë “luftën” me Apple

   nga $EB@$TJ@N
1323prej Fri 08 Feb 2013, 13:45 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Google: Facebook po acaron përdoruesit

   nga $EB@$TJ@N
0336prej Sun 02 Dec 2012, 02:40 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Google, me dizajn të ri

   nga $EB@$TJ@N
0381prej Sat 10 Nov 2012, 16:34 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Shfletuesi privat i Google. Mbroni privatësinë tuaj me Incognito

   nga $EB@$TJ@N
0382prej Fri 11 May 2012, 21:02 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Google – një milion dollarë për hakerin që rrëzon Chromein

   nga $EB@$TJ@N
0387prej Wed 09 May 2012, 21:56 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Nga sot në Google+ edhe me SMS

   nga $EB@$TJ@N
0389prej Sat 21 Apr 2012, 17:19 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Google kthehet në vitet e 80’ta

   nga $EB@$TJ@N
0398prej Sun 15 Apr 2012, 19:51 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Nga 1 Marsi, Google me rregulla më të thjeshta përdorimi !

   nga $EB@$TJ@N
0448prej Tue 31 Jan 2012, 20:50 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Themes per Google Chrome.

   nga $EB@$TJ@N
0532prej Wed 18 Jan 2012, 22:35 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Google Plus ja pse eshte me i mire se Facebook!

   nga $EB@$TJ@N
0445prej Wed 18 Jan 2012, 14:13 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Google Chrome synon tek lojërat online !

   nga $EB@$TJ@N
0442prej Mon 05 Dec 2011, 20:08 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Google interesohet për blerjen e Yahoo’së

   nga $EB@$TJ@N
0403prej Sun 23 Oct 2011, 14:37 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit

Temat [25]

  Mbrapsht në krye

Google Helperblogger.com-facebook-iconFaqja jon ne facebook...Na Ndiqni ne Twitter...

Posto temë të re

Moderatorët : Asnjë

Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi