Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Deri pak kohë më parë konsiderohej si “tabu” dhe utopi, por dokumentet e fundit e ardhur në dritë kanë përmbysur gjithçka!


Në dokumentarin në vijim jepen detaje dhe të dhëna rreth fushatës, rrënjëve dhe përpjekjeve të Rajhut të Tretë me teknologjinë që dispononte aso kohe të anti-gravitetit, të disqeve fluturues dhe të teknologjive she sekreteve të ardhur nga lashtësia!

Një nga çështjet më kryesore të dokumentarit, është ekzistenca e “Bazës 211” sekrete, si dhe bazën e nëndheshme naziste në Antarktidë. Dëshmitë e gjeneralëve gjermanë për nëndetëset U-Boat, si dhe zhdukja misterioze e disa qindra shkencëtarëve nazist dhe mekanikëve të luftë së dytë botërore.

Gjithashtu, i referohet pretendimeve të çështjes së aplikimit të teknologjisë jashtëtokësore, të riprodhimit të saj nga një studim të kryer nga një grup shkencëtarësh gjermanë dhe ekzistenca misterioze e “Kompanisë Thule” në fillim të shekullit të njëzetë.
Madje, në dokumentar paraqiten dhe një sërë shfaqjesh misterioze objektesh të pa identifikuara fluturimi, të cilat konsiderohen krijesë e dorës të njeriut që janë vëzhguar në rajonin e Antarktidës, si dhe vrimat e krimit si një pikë hyrje dhe dalje të anijeve jashtëtokësore, si dhe mundësin e implikimit të sistemit të qa shumë përfolur të HAARP.
Ndërkohë, përfshihen dhe të gjitha bazat sekrete amerikane që ndodhen në Antarktidë, të cilat banohen nga agjentët e CIA-s dhe Shërbimit të Sigurisë Kombëtare të Amerikës.

Atë çka përcakton ky dokumentar, që është nga më i miri i llojit të tij, janë dëshmitë e shkencëtarëve të lartë të Rusisë dhe të personelit ushtarak, të cilat janë shumë të besueshme./alb-observer/

Ndiqni në vijim faktet tronditëse:


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons