Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Ja reja që tmerrojë kinezët, e kaluan për bombë atomike!

Kjo re u shfaq në qiellin e Pekinit para pak ditësh dhe ngjalli panik të madh tek qytetarët e tij.

Ndërkohë, paniku që cili kaptoi qytetarët e Pekinit, ishte i tillë saqë me mijëra
ishin ata të cilët kërkuan të hynin në vendstrehimet e nëndheshme…
Madje interpretimet ishin të larmishme, gjithfarë llojit dhe mbi çdo fantazi, deri dhe tek një shpërthim bërthamore, që kurora e kësaj reje e mbështet 100%, tani nëse qëndron apo jo! Nëse kanë të drejtë!
Kjo është një tjetër temë.

E megjithatë, për të kuptuar seriozitetin e kësaj reje, në pamje të parë ajo vërtet të kall frikën, vetë struktura e saj vetëm natyrale nuk duket, përkundrazi i lë teren fantazisë dhe hamendësimeve të shumta…

Mjafton të shikoni aeroplanin i cili kalon para kësaj reje dhe aty do të gjeni çdo… “përgjigje”!


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

okl01

avatar
Antar Special
Antar Special
Yyyyy kjo me te vertet qe te fuska friken

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
qr me te vertet duket si bomb atomike


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons