Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Pentagoni ka porositur një bombë të re ! prej Fri 03 Feb 2012, 22:59

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Amerika po përgatitet për luftë me Iranin dhe për një gjë të tillë mediat e huaja publikojnë lajme nga më të ndryshmet, që përgatisin botën për këtë luftë.

Lajmi më i ri i publikuar në mediat amerikane, e më pas në ato evropiane, bën të ditur se Pentagoni i ka kërkuar ndihmë industrisë ushtarake për të prodhuar një bombë të veçantë.

Pentagoni kërkon një bombë aq të fuqishme, sa të jetë në gjendje që të shkatërrojë strehimet nëntokësore iraniane, që janë të mbrojtura mirë.

Për specialistët e forcave ajrore të SHBA-së, bomba e re “shkatërruese bunkerësh”, kështu e ka emrin në zhargonin e tyre, nuk do të mund të realizojë shkatërrim të menjëhershëm të bunkerëve iranianë.

Në shtatorin e kaluar, aviacioni amerikan ka marrë në dorëzim rreth 20 bomba të fuqishme.

Pentagoni pasi ka shpenzuar rreth 330 milionë dollarë, ka kërkuar investime shtesë, në vlerën e 82 milionë dollarëve, në mënyrë që ta bënin më të fuqishme dhe efektive bombën e porositur nga industria e luftës.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons