Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

“Ylberi i Zjarrit” shfaqet në qiellin e Floridës (video)

Të ashtuquajturit, ylberet e zjarrit, nuk janë as zjarr e as ylber, por sigurisht që pamja e tyre është shumë mbresëlënëse.

Nga ana teknike dhe shkencore, , ato quhen Re Ylberi dhe
është një nga fenomenet më të rralla, që krijohen nga retë dhe bulëzat e ujit, që kanë madhësi të njëtrajtshme, shpengonte NASA në një raport të saj mbi këtë fenomen.

Këto re janë të njëjta dhe ndahen në gjatësi, shtrirje dhe ngjyrë të ndryshme. Kjo ndarje, i bënë ato të ngjajnë me ngjyrat e ylberit, të cilat dhe ato krijohen nga zhbërja dhe prodhojnë një model valëzimi ngjyrash, të përbërë nga bluja, e jeshilja, e kuqja dhe leila.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons