Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Dyshime te medha kane perfshire banoret e kontese se Cowley, qe mjeti u doli krejt befasisht para syve
Në kontenë e Cowley të Kansas City nuk flitet për tjetër gjë. Sipas banorëve nuk ka dyshime: ai mjet që vërehet në imazhet e fotos këtu përkrah (dhe videos së mëposhtme) është vërtet UFO! Njerëzit shikuan të kalonte përpara syve të tyre ai kamion i madh që mbante mjetin e çuditshëm. Të gjithë pyetën se çfarë ishte: një avion, ndonjë mjet lundrues, apo UFO? Fakti që ndër të tjera, personave në rrugë iu kërkua rezervim maksimal për këtë çështje, ka ngjallur edhe më tepër dyshime.
Në fotot e shkrepura nga banorët dhe të publikuara nga shtypi shihet qartësisht mjeti. Forma është ajo klasike e një anijeje aliene, siç vërehet shpesh nëpër filmografinë fantastiko-shkencore. “Ishte një sferë e madhe që kaloi rrugën mbi një kamion. Dhe menjëherë mendimi im i parë ishte: ‘Kjo duket si një UFO’”, rrëfen një banor për televizionin amerikan ABC. Kurse zëvendes sherifi Bill Mueller duhet të ketë shpjeguar se bëhet fjalë për një avion eksperimental, ndoshta një farë “drone” pa pilot. Mirëpo, të paktë janë ata që në qytezën e Cowleyt i besuan fjalëve të tij.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons