Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Bleona Qereti shfaqet lakuriq (Video) prej Fri 07 Sep 2012, 16:08

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
[youtube][/youtube]

Është kritikuar shpeshherë për performancat e saj provokative, por tani ajo ka kaluar kufinjt. Sigurisht, jo qëllimisht, këngëtarja seksi, Bleona Qereti është shfaqur në një video amatore plotësisht e zhveshur.

Video skandaloze është lansuar gjatë mbrëmjes të së enjtës në YouTube, ndërsa tashmë ka bërë xhiron nëpër trojet dhe mediat shqiptare.

Bleona shihet duke u përgatitur për një performancë apo për një xhirim klipi dhe shihet duke treguar organet intime në prani të njerëzve tjerë përreth në prapaskenë.


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

2 Re: Bleona Qereti shfaqet lakuriq (Video) prej Mon 10 Sep 2012, 19:29

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
kjo qeka me e bukur kshu e zhveshur se sa e veshur ahahahha


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

3 Re: Bleona Qereti shfaqet lakuriq (Video) prej Tue 11 Sep 2012, 18:55

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Seksi eshte Bleona sigurisht,,t'i beje qef deri s'a e shikon


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

4 Re: Bleona Qereti shfaqet lakuriq (Video) prej Tue 11 Sep 2012, 19:33

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
Eshte seksi .....po jo aq sa ty ....ti je me seksi yllo..

5 Re: Bleona Qereti shfaqet lakuriq (Video) prej Thu 13 Sep 2012, 10:25

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
il conte shkruajti:Eshte seksi .....po jo aq sa ty ....ti je me seksi yllo..
Wowwww


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

6 Re: Bleona Qereti shfaqet lakuriq (Video) prej Sat 15 Sep 2012, 13:57

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Uaaa me pake dreq


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

7 Re: Bleona Qereti shfaqet lakuriq (Video) prej Thu 27 Sep 2012, 20:59

pexha

avatar
Antare i ri
Antare i ri
nuk ka mujet me i pa ata tu e fotpgrafu se nuk i kane ba breket u dashte me i ndrru

8 Re: Bleona Qereti shfaqet lakuriq (Video) prej Fri 28 Sep 2012, 10:32

LoveR

avatar
VIP
VIP
mashallahhh kjo Bleona

http://ndjenja.tk/

9 Re: Bleona Qereti shfaqet lakuriq (Video) prej Fri 28 Sep 2012, 10:40

Gentleman

avatar
VIP
VIP
u u ca po shoh haha kjo video u bo hit mer lali Very Happy

10 Re: Bleona Qereti shfaqet lakuriq (Video) prej Fri 28 Sep 2012, 10:44

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Kur je e famshme,,sigurisht qe behesh edhe HIT


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

11 Re: Bleona Qereti shfaqet lakuriq (Video) prej Fri 28 Sep 2012, 15:30

pexha

avatar
Antare i ri
Antare i ri
ekane tradhtu

12 Re: Bleona Qereti shfaqet lakuriq (Video) prej Fri 28 Sep 2012, 16:01

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:ekane tradhtu
Ke ashtu..?


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

13 Re: Bleona Qereti shfaqet lakuriq (Video) prej Fri 28 Sep 2012, 16:51

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
postimet Chit Chat kaluan ne arkiv...


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

14 Re: Bleona Qereti shfaqet lakuriq (Video) prej Sun 30 Sep 2012, 14:13

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:postimet Chit Chat kaluan ne arkiv...
Mos na e prish qefi o shef


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

15 Re: Bleona Qereti shfaqet lakuriq (Video) prej Sun 30 Sep 2012, 15:57

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
ALENA shkruajti:
[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:postimet Chit Chat kaluan ne arkiv...
Mos na e prish qefi o shef

O shef mos na ler se jemi ne jemi ne qejf....

16 Re: Bleona Qereti shfaqet lakuriq (Video) prej Tue 02 Oct 2012, 09:23

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
il conte shkruajti:
ALENA shkruajti:
[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:postimet Chit Chat kaluan ne arkiv...
Mos na e prish qefi o shef

O shef mos na ler se jemi ne jemi ne qejf....
Mire do ishte sikur shefi t'i bashkohej qefit tone


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

17 Re: Bleona Qereti shfaqet lakuriq (Video) prej Tue 02 Oct 2012, 12:33

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
ALENA shkruajti:
il conte shkruajti:
ALENA shkruajti:
[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:postimet Chit Chat kaluan ne arkiv...
Mos na e prish qefi o shef

O shef mos na ler se jemi ne jemi ne qejf....
Mire do ishte sikur shefi t'i bashkohej qefit tone


Hhahahhaha ... jo jo se te dua te gjithen per vete une...

18 Re: Bleona Qereti shfaqet lakuriq (Video) prej Sat 06 Oct 2012, 10:07

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
il conte shkruajti:
ALENA shkruajti:
il conte shkruajti:
ALENA shkruajti:
[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:postimet Chit Chat kaluan ne arkiv...
Mos na e prish qefi o shef

O shef mos na ler se jemi ne jemi ne qejf....
Mire do ishte sikur shefi t'i bashkohej qefit tone


Hhahahhaha ... jo jo se te dua te gjithen per vete une...
U be,,u kry


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

19 Re: Bleona Qereti shfaqet lakuriq (Video) prej Sat 06 Oct 2012, 12:44

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
ALENA shkruajti:
il conte shkruajti:
ALENA shkruajti:
il conte shkruajti:
ALENA shkruajti:
[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:postimet Chit Chat kaluan ne arkiv...
Mos na e prish qefi o shef

O shef mos na ler se jemi ne jemi ne qejf....
Mire do ishte sikur shefi t'i bashkohej qefit tone


Hhahahhaha ... jo jo se te dua te gjithen per vete une...
U be,,u kry

Atehere po me thua qe do jesh e imja pergjithmone....

20 Re: Bleona Qereti shfaqet lakuriq (Video) prej Thu 11 Oct 2012, 11:01

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Sigurisht,,,e bera e tera


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

21 Re: Bleona Qereti shfaqet lakuriq (Video) prej Thu 11 Oct 2012, 19:12

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
ALENA shkruajti:Sigurisht,,,e bera e tera

Lum une per kete yll qe kam

22 Re: Bleona Qereti shfaqet lakuriq (Video) prej Tue 16 Oct 2012, 22:55

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
il conte shkruajti:
ALENA shkruajti:Sigurisht,,,e bera e tera

Lum une per kete yll qe kam
Lum edhe une per ty xhan


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

23 Re: Bleona Qereti shfaqet lakuriq (Video) prej Mon 14 Jan 2013, 14:04

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
le ta shajm sa tduam beri qef sa ber edhe si per kot u be e famshme edhe nhollivud...nejse femer me injorante se kjo skam pare


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons