Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Shfaqet në qiell fytyra e një njeriu para se ai të vdiste (video) Shikoni 2 video misterioze.

Marion Dawson, pohon se një fotografi e bërë në re, ka një ngjashmëri të pazakontë me vëllain e Gerry Wells.

Fotografia u shkrep më 9 janar në Ocean Shores të New South Wales, në të njëjtën kohë kur z. Wells kur po fluturonte me avion nga Brisbane për në Sidnei, për të vizituar familjen dhe miqtë e tij, në veri të Star.

Z. Wells, 62-vjeç, vdiq pak ditë më vonë për shkak të një ataku në zemër, më 24 janar.

Wells, jetoi në Brisbane, por ai kurrë nuk e pa fotografinë e shfaqur në qiell që i ngjante atij aq shumë, ndërkohë ajo u publikua në shtyp më 11 janar.
Wells ishte ish-drejtor në Northe Star.

Familja, reja dhe fotografia në një kryeartikull ju shpërndan pjesëmarrësve në varrim.

Dawson, një mik i Wells, deklaroi se të gjithëve në përshkoi një e dridhur dhe emocion i fortë, kur pamë fotografin dhe ngjashmërinë e tyre.

Ai tha gjithashtu se, askush nga ata të cilët e njohim Wells-in, nuk beson se ishte një rastësi, përkundrazi: “Besoj dhe besojmë të gjithë se diçka e Madhe, mbi ne, e dinte se kjo gjë ishte gati të ndodhte”.

Ndiqni videon e ngjashmërisë së fytyrave të qiellit dhe të Wells-it:________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons