Forumi Kuq E Zi
Ja një menyr si të shkruash ë dhe ç më shpejt Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Ja një menyr si të shkruash ë dhe ç më shpejt Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Ja një menyr si të shkruash ë dhe ç më shpejt Tastiera_1
Një meundsi do tju tregoim se si do të shkruani (ë) dhe (ç) më shpejtë .

Jo rrall na nevoiten shkronjat (ë) dhe (ç), por për të shkruar duhet klikuar në numra :

ë - Alt-137
ç - Alt-135

Kjo menyr qdo herë na bon të jemi nervoz ose nuk i shkruajm fare .
Ja ni metod se si të shkruhet më shpejtë :* Shkoni në Start dhe Control Panel
* Shtypni Region and Language
* Shkoni tek tabi Keyboards and Languages
* Shtypni Change Keyboards
* Shtypni Add
* Shkoni tek Albanian, Keyboard dhe përzgjedheni Albanian
* Kliko OK
Tani filloni të shkruani shqip duke e shkruar shkronjën ( Ë ) me ( ; ) dhe shkronjën ( Ç ) me sustën ( [ ).

/kekompjuter/


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons