Forumi Kuq E Zi
Si të notoni më shpejt dhe pa u lodhur? Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Si të notoni më shpejt dhe pa u lodhur? Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Si të notoni më shpejt dhe pa u lodhur? Empty Si të notoni më shpejt dhe pa u lodhur? prej Mon 09 Jul 2012, 17:09

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Si të notoni më shpejt dhe pa u lodhur? Si-te-notoni-me-shpejt-dhe-pa-u-lodhur
Mund të jetë e vështirë për një notar amator, por një profesionist mbajtja e gjishtave mbyllyr me njëri tjetrin nuk është teknikë e mirë për të notuar sa më shpejt.

Por sekreti për të notuar sa më shpejt duhet që gishtat t'i mbani larg nga njëri tjetri si një pirun.

Kjo lloj teknike po përdoret shumë nga profesionistët të cilët kanë patur rezultat të lartë me pak lodhje.

Kjo është një ide kundër intuitive fakti që duht të vozisni me një pirun dhe jo me një lopatë shprehet profesori i inxhinerisë Adrian Bejan në universitetin Duke në Durham, Carolina e veriut.
Notimi me gishta të ndarë ka fuqi 53 herë më të madhe se me gishta bashkuar.

Ndaj të gjithë ata që do të shohin notarët në Lojrat Olimpike të hapin mirë sytë se si ata notojnë


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2Si të notoni më shpejt dhe pa u lodhur? Empty Re: Si të notoni më shpejt dhe pa u lodhur? prej Mon 23 Jul 2012, 16:15

okl01

okl01
Antar Special
Antar Special
Notimi me gishta të ndarë ka fuqi 53 herë më të madhe se me gishta bashkuar

kete gje nuk e dija, un notoj me gishta mbyllur por tani do e provoj njeher me gishta hapur

3Si të notoni më shpejt dhe pa u lodhur? Empty Re: Si të notoni më shpejt dhe pa u lodhur? prej Thu 02 Aug 2012, 16:21

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
ashu notoj dhe un, me gishtat mbyllur, po dashka provuar kjo me gishtat hapur


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons