Forumi Kuq E Zi
Tutoriale Te Ndryshme Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Tutoriale Te Ndryshme Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


  • Shiko mesazhet që nga vizita e fundit
  • Shiko mesazhet tuaja

Logged in as Anonymous. Hera e fundit që vizituat

You are not connected. Please login or register

Tutoriale Te Ndryshme

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Tutoriale Rreth Forumit


Ne kte kategori do te postohen vetem tutoriale qe kan lidhje me perodrimin e forumit, tutorialet do te jen me vidjo, foto ose me shkrim...
611Tutoriale Te Ndryshme 1-48Si te postoj nje fot...
Tue 18 Jun 2013, 17:01
$EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit

Posto temë të re

Temat [0]

TematPërgjigjetShikimeMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri   

Google me logon e 100 vjetorit te pavarsis si Hompage

   nga $EB@$TJ@N
0475prej Sat 11 May 2013, 17:26 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Si te gjeni nje folder Hidden ne PC

   nga $EB@$TJ@N
0525prej Mon 08 Apr 2013, 19:49 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Si te vendosim titrat ne nje film?

   nga $EB@$TJ@N
0460prej Mon 25 Feb 2013, 13:45 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Punime ne Photoshop.

   nga $EB@$TJ@N
6778prej Fri 19 Oct 2012, 22:03 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Google Sphere

   nga $EB@$TJ@N
0403prej Mon 25 Jun 2012, 22:14 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

BeatBox ne google translate.

   nga $EB@$TJ@N
0433prej Fri 11 May 2012, 22:08 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Google Tilt

   nga $EB@$TJ@N
0392prej Mon 07 May 2012, 08:25 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Zerg Gush ne Google

   nga $EB@$TJ@N
0917prej Sun 29 Apr 2012, 15:46 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Nese Folderi Juaj Nuk Hapet

   nga $EB@$TJ@N
0461prej Thu 26 Apr 2012, 17:49 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Simbole te ndryshme qe nuk jane ne Tastjer.

   nga $EB@$TJ@N
11114prej Thu 26 Apr 2012, 17:34 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Filmi i fshehur ne Xp.

   nga $EB@$TJ@N
0398prej Thu 26 Apr 2012, 17:20 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Shpejto hapjen e folderave ne My Computer.

   nga $EB@$TJ@N
0426prej Thu 26 Apr 2012, 17:03 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Si te fshi "PERGJITHMON" nje add Facebook?

   nga $EB@$TJ@N
01087prej Sun 15 Apr 2012, 22:32 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Disa Komanda për Run !

   nga $EB@$TJ@N
0716prej Sun 15 Apr 2012, 21:35 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Ja një menyr si të shkruash ë dhe ç më shpejt

   nga $EB@$TJ@N
0471prej Sun 15 Apr 2012, 20:15 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Si te provojm antivirusin nese funksionon apo jo...

   nga $EB@$TJ@N
0518prej Fri 06 Apr 2012, 21:53 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit

Temat [16]

  Mbrapsht në krye

Tutoriale Te Ndryshme Helperblogger.com-facebook-iconFaqja jon ne facebook...Na Ndiqni ne Twitter...

Posto temë të re

Moderatorët : Administrator, Gb Moderator, Moderator

Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi